Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ismét belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ismét belém szeressen? Lehet, hogy szeret csak valami miatt most nem teheti?

Figyelt kérdés

Szeretőként vagyok pillanatnyilag. Testbeszéde alapján gondolom, hogy szeretett az elmúlt hétig bezárólag. Valami történhetett, de még nem tudom mi.


Gondoltam, hogy beszélek vele.

Most összeírom azokat a pillanatokat amiket együtt átéltünk, amikor valamerre jártunk vagy valamit együtt csináltunk. Igyekszek mindent összegyűjteni. Lehet puskát csinálok és betanulom mint a forgatókönyvet, hogy a legtöbbet fel tudjam neki idézni. nehogy a nagy izgalomban csak 1-2 jusson eszembe.


Szerintetek?


Ne kritizáljatok, hogy szerető meg akármi más miatt. Nem érdekel a negatív kritika. Ne mondjátok, hogy majd engem is ... nem érdekelnek az ilyen mondatok.

Meg akarom kapni ezt a lányt.



2014. máj. 11. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne keresd a társaságát. Ha ő keres ne legyél olyan lelkes. Mivel lehet megoriteni egy nőt? Ezzel. Hidd el érdeklődni fog sokkal jobban. Ha pedig ez sem működik és tojik rád, akkor szerintem ez neked is egy jel.
2014. máj. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele az a legegyszerűbb,de nem tudom elképzelni,hogy valaki egyik héten még szeret valakit a másik héten már nem! Szerintem vagy eddig csak megjátszotta,hogy szeret vagy pedig valami miatt most úgy gondolja nem mutatja ki! Ezt viszont csak úgy tudod meg ha megbeszélitek a dolgot!
2014. máj. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Megfejtettem a rejtvényt. Már minden oké. Köszönöm az eddigi hozzászólásokat.

Szeret és jól érzi velem magát. Ez a lényeg. Azt szerettem volna, hogy jól érezze magát velem és szeressen. Sikerült.


A gondolatnak teremtő ereje van!

Meg kell változtatni a gondolatainkat és megváltoznak a körülményeink. (van még sok minden ami kell még hozzá, de azt nem írom most le)

2014. máj. 16. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!