Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan, hogy egy tipikus rossz fiú megváltozzon?

Figyelt kérdés

22 éves, már 3 éve nem volt kapcsolata, csakis kizárólag egy éjszakás kalandok, nem mondanám éppen az őszinteség mintaképének sem, és egyébként is vannak olyan dolgai, ami miatt nagyon sokan ítélkeznétek itt. (Én se vagyok épp egy szent kapcsolati téren, voltak elég csúnya hibáim, ezt azért elismerem...).

Az egész megismerkedésünk reggelig tartó beszélgetésekkel indult, összebújva átbeszéltük a legrosszabb dolgainkat is, amiket egyébként nem szívesen reklámoz az ember magáról, de emellett nagyon jól is szórakoztunk együtt.

Az utóbbi hetekben szinte már beköltözött hozzám, majdnem minden egyes napot és estét együtt töltünk, ha épp nem tudok vele foglalkozni, mert tanulom kell, akkor is itt van velem ugyanúgy, pedig a haverjai folyton hívják programokra, de ehelyett velem van és kikérdezi az anyagot tőlem, vacsorát csinál nekem, megmasszíroz közben, ilyenek...szóval eléggé elkényeztetve érzem magam állandóan. Egyébként pedig egész nap összebújunk, szeretget,... bemutatott már az összes haverjának, a családjánál is töltöttem már 2 hétvégét is, szóval én már teljesen benne vagyok ebben az egészben, és biztos nagyon elvakultan látom... és valahol haragszom magamra, hogy hogy dőlhetek be, hogy lehetek ilyen naiv...

de ti hogy látjátok, lehet, hogy tényleg hirtelen beérett, vagy ne áltassam magam, mert ilyen nem létezik?

22L


2014. máj. 11. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs. Ezek sosem változnak. Lesz egy kifelé mutatott kép-társadalmilag. Mögötte pedig folyt köv. egykaptafa az ilyen.
2014. máj. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annyi esély van rá, mint egy alkoholistának a leszokásra, szóval pár ezrelék.
2014. máj. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aligha majd esetleg akkor maikor már nem jönnek be a trükkök de amíg sikeres a nőknél egyéjszakákra addig csinálni fogja.
2014. máj. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na, csak a szokásos újabb HP, aki azt hiszi, hogy majd az Ő kedvéért megváltozik egy rosszfiú...:D
2014. máj. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az előző 15 csaja is ugyanígy gondolkodott,az a baj
2014. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vannak, akik fiatal korban elég szeleburdik, csapongóak kapcsolati téren és később komolyodnak meg, mi is ilyenek vagyunk a férjemmel.

Tehát nem mondhatom, hogy semmi esély nincs a változásra, mert az nem lenne igaz. Ettől függetlenül ne vegyél rá mérget, hogy ennél a srácnál is így lesz, mert ugyanúgy sok példa van arra is, hogy az illető soha nem változik meg. Adhatsz egy esélyt kettőtöknek, de azért figyelj oda.

2014. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt valakiknek nagyon savanyú a szőlő :)

Azt gondolom, egy ilyen srác is megállapodik, ha valakibe valóban beleszeret. Azért hajkurásszák az egyéjszakásokat, mert nem találják meg azt, aki minden szempontból tökéletes a számukra (direkt így mondom: a számukra, mert tökéletes ember nincs). Nem biztos, hogy te leszel az igazi, de az esély megvan, viszont, ha nem nyugszik le melletted, akkor állj tovább, ne tedd ki magad megalázásoknak. De az esély igen, igenis megvan. 3 éves boldog kapcsolatban élet egy hasonlóan nő és kalandkedvelő sráccal.. Sok szerencsét, és amíg nem ad okot másra, bízz benne, mert ha nem bízol, azzal ronthatod el, a bizalomért pedig nagyon hálás lesz!

Üdv.: 24/N

2014. máj. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!