Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet okom félni, hogy megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet okom félni, hogy megcsal? Vagy a baba miatt változott meg?

Figyelt kérdés
6 hónapos kisbabám van.Férjemnek kb 2 hete furcsa dolgai vannak.Olyan munkát végez,ami elég sok kosszal jár,de eddig mindig úgy jött haza,hogy amint letelt a munkaidő kocsiba ült és már itthon is volt,sietett haza a lányához.Most lefürödve,tisztán,illatosan jön haza,és lehet,hogy hülyeség,de az jutott eszembe,hogy talán megcsal.Velem csinálta ezt anno,amikor még csak randiztunk,hogy munka után rögtön lefürdött bent,és utána taliztunk.Nem tudom mit gondoljak.Ráadásul a szexuális életünk nem épp a legjobb mostanában.Nekem néha még mindig fáj,és elég gyakran,össze-vissza menstruálok,szóval ritkán tudunk együtt lenni,de akkor is olyan...rám nem fordít elég figyelmet,mindig az a fontos,hogy őt én orálisan kielégítsem,pláne,ha nekem épp meg van.Régen szerettem csinálni,de mostmár nincs kedvem.Ezért már 2 hete nincs semmi szex,azaz csak egyszer voltunk együtt.És ami nagyon zavaró,hogy amikor én őt kényeztetem akkor ő minidg csókolózni akar közbe-ez rendben van,izgi meg minden.DE!Egyébként sose csókol meg,se amikor reggel elmegy,se amikor hazajön,se este,sose.Idejét se tudom,hogy mikor smároltunk úgy igazán.És ami még bánt,hogy bunkón viselkedik velem,beszólogat.Próbáltam vele beszélni,hogy mi a baja,velem van-e baja,de azt mondja semmi és szeret.Régen nem volt ilyen problémánk.
2008. júl. 28. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát a férjed elég önző! Nem mondok semmit biztosra... de azok alapján, amiket leírtál lehetséges, hogy viszonya van. De ezt így nem tudom biztosra mondani. Talán utána kellene járnod, pl hívd fel telefonon, miután végzett a munkával, és kérdezd meg, hogy mikorra fog hazaérni. Vagy esetleg ha van mobilja titokban, mikor épp kinn van a mosdón nézz bele a telefonkönyvbe, hogy található-e ismeretlen nő száma. Nagyon remélem, hogy alaptalan a feltételezésed, de azért a biztondág kedvéért utánajárhatsz, már csak azért is, hogy te is megnyugodhass! Amúgy a szexuális életetek mióta romlott meg? Ha azóta, amióta úgy gondolod, hogy megcsal, akkor lehet emiatt, mivel már nem bízol benne annyira.
2008. júl. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nem lehet, hogy csak a megváltozott helyzet miatt ilyen a párod (gondolok a babára). Lehet, hogy fáradt, ideges és emiatt ilyen veled. Bár ez amit írtál, hogy lefürdik a munkahelyén, nem hangzik túl jól. De lehet, hogy csak bebeszéled magadnak. Ezt amit ide leírtál, elmondtad már neki? Konkrétan ezekre kérdezz rá. Hátha meg tudjátok beszélni. Sok sikert. :)
2008. júl. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Hát én ezt nem értem. Most szültél meg egy kisbabát.. fél éve gondolom folyamatosan vele vagy. Te is kivagy! Nem csak ő, mért ő várja el a kényesztetést?... És egyáltalán ezt hogy hagyhatod? Természetes, hogy megvan ez is egy kapcsolatba... de szerintem ide azért több minden is kéne.

Ha helyre akarod vele hozni a dolgot, muszáj földobnod vmivel a kapcsolatot. Szerintem. Egy romantikus vacsora kettesbe... esetleg egy régi helyen, ami emlék.. és a szexet is. Akárhogyan. Én nem tudom mennyi ideig normális, hogy fájjon, de ... muszáj megoldanotok :S Mert ez így gondolom nem lehet jó. És igenis követeld ki, hogy szépen beszéljen veled.. mégiscsak van egy kisbabátok, ilyenkor mindenkinek boldognak kéne lennie. A megcsalásról pedig... hát nem tudom, szerintem szimplán lehetnek más okai is, nem biztos, hogy van valakije. De ha jóba vagy valakivel onnan, a munkatársai közül, akár rá is kérdezhetsz, vagy akár... érted. De egyszer próbáld meg meglepni! Menjetek oda a babával, mikorra végez. És vedd rá, hogy menjetek el vhova 3-asban :) Ha végig veled van, és lett volna vkivel találkája, azt ugyebár vhogy le kell mondania.. Szerintem először megpróbálhatod ezt is.

2008. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A mobilját mostanában rendszeresen kint hagyja a kocsiba,ez is furcsa,és csak este hozza be,amikor fekszünk le aludni,nem jutok hozzá.

Ez az egész kb 2 hete van,ahogy írtam,és próbáltam vele beszélni,de azt mondta semmi baja.

Ami engem zavar még,hogy ugye nem úgy nézek már ki mint régen,a hasam,a melleim,de állítása szerint ez őt nem zavarja.Nem tudom mit tehetnék.Kollegáit nem ismerem.Nagyon bizonytalan ez így.Régen olyan jól megvoltunk,szenvedélyesek voltunk,most meg...

Nem nézem ki belőle,hogy megcsaljon,legalábbis régen így gondoltam,de mostmár nem tudom.Amikor rákérdeztem,azt mondta hülyeséget beszélek.Annyira hiányzik a figyelmessége,törődése,hogy amikor nagy néha szex van,ne csak az legyen,hanem szeretet is,kedveskedés,ne egy gyors numera.

Most mennem kell egy picit el a géptől,mert a kislányomat etetem.De várom még a tanácsokat.

2008. júl. 28. 17:40
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok. Hát ha kint hagyja a mobilját, akkor jó okod van azt gondolni, hogy nem akarja, hogy láss valamit benne! Szerintem mindenképp nézz utána, biztos nem ok nélkül "felejti" kinn, és hozza be későn! Kívánom a legjobbakat neked is és a kicsinek is;)
2008. júl. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Megértem hogy bánt ez az egész,nem jo ez igy.Próbláj meg ugy tenni mintha nem lenne semmi baj,ne is bezsélj vele ilyenekröl.Aztán majd azt fogja gondolni hogy ugysem gondolja,hogy megcsalom(ha tényleg megcsal) vagy vmi és akkor egy idö után majd hibázik,te meg résen leszel.Sajna többet nem tudok segiteni,mert ahogy irod te a fejed tetejére is állhatsz ha ö nem akar beszélni:(

Sok szerecsét!

2008. júl. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A legelső válaszolónak és az utolsónak különösen.Megfogadom a tanácsot,résen leszek.Néha már azt kívánom,derüljön ki hogy megcsal,mert ez a bizonytalanság se jó!Az a baj,hogy ő azt hiszi,nekem itthon hú de jó,semmi dolgom,gondom nincsen!Neki az nem "munka",hogy a gyerekünkkel foglalkozok.Abba nem lehet elfáradni,csak ő lehet fáradt,csak neki lehet baja.És még sorolhatnám!Olyan nehéz így!
2008. júl. 28. 18:21
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem ,sok férifi azthiszi ha otthon vagy csak tv-t nézel.Arrol megfeledkeznek hogy a gyereket etetni kell törödni vele,rendetrakni takaritani,fözni,mosogatni.
2008. júl. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egy kisbaba gondozása fárasztóbb, mint a férfiak gondolják. A kisbaba sír, játszani kell vele, pelenkázni kell... és még hol vannak a háziasszonyi teendők. Estére totál lemerülsz, kicsi kényeztetést szeretnél, ez természetes. Ha ezt a férjed nem érti meg, tényleg nagyon önző. Egy kapcsolat 2 emberről szól, a ti esetetekben 3-ról, hiszen ott a pici. De a férjed csak magára gondol. Valószínűnek tartom, hogy valaki van a háttérben. Ha már pici sem fontos neki, meg te sem. Az tényleg nem lenne rossz megoldás, ha elmennél a munkahelyére a picivel és megvárnátok. Én ha nagyon félteném a kapcsolatomat, akkor még arra is vetemednék, hogy kövessem a férjem, hiszen már elég alapot adott a gyanúra.
2008. júl. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!