Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány azt mondja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja hogy "azt csinálsz amit akarsz", akkor tényleg azt csinálok amit akarok?

Figyelt kérdés
Miért mondják ezt? Szerintem mégis kiakadnának, hogyha tényleg azt csinálnék amit akarnék.
2014. máj. 11. 23:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én 2 esetben mondok ilyet:

- ha egy heves vita során nem tudok zöldágra vergődni a partneremmel

- szex előtt, amikor megadom neki magam és élvezem amit tesz velem

2014. máj. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem veszekedtünk, inkább olyan érdektelenül mondta, hogy felőle azt csinálok amit akarok, mit érdekelje őt... De mégis volt mögötte valami, nekem az az érzésem hogy mégsem örülne neki annyira hogyha azt csinálnék amit akarok, mondjuk elhívnék egy másik lányt például kávézni, beszélgetni.
2014. máj. 12. 00:01
 13/19 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti: "B*szódj meg!". Komolyan.
2014. máj. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
nem kell mindent szó szerint venni amit mondanak a lányok-.-
2014. máj. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
De akkor minek mondják? Ha mégis azt csinálok amit akarok, akkor magára vessen hogyha nem tetszik neki. Miért mondta?
2014. máj. 12. 00:19
 16/19 Osynho ***** válasza:
Sokat kell még tanulnod a nőkről. :D
2014. máj. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
igen. de ettől még nem teheted be seggbe.
2014. máj. 12. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 BlackSword ***** válasza:
Veszekedés/vita után csak abban a helyzetben tedd "amit akarsz" ha 2000%-ban biztos vagy benne, hogy a tett után Te mondhatod el, hogy "én megmondtam", és nem ő fogja neked mondani... Az vérciki...
2014. máj. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
én nekem nem kell hogy mondja a nélkül is azt csinálok amit akarok te is tedd azt elvégre fiu vagy 23f
2014. máj. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!