Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit mondanátok a helyembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit mondanátok a helyembe ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A barátom észre vettem hogy facebokkon vissza igazolt egy lányt.Akit én is látásból ismerek.Nem szoktam problémázni hogy ha vissza jelöl nőket mert nem vagyok olyan aki ilyenből nagy ügyet csinál.De most nagyon kiakadtam.Rá irtam hogy annak nagyon, örülnék ha nem jelölgetne vissza minden nőt. Ő pedig azt mondta ez a lány a rokokona méghozzá az unoka testvére.De tudom hogy hazudik.Mivel ismerem a lányt és semmilyen rokonságban nem áll vele. Nem értem miért kell hazudnia-
2014. máj. 12. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Erre nincs mit mondani. Levonnám a következtetéseket. Valószínű hogy valami csinos lány lehet, mert egy bányarémre nem akadnál ki. Ha pedig egy csinos csaj, akkor nyilván tetszik neki is. Ez nem jelenti, hogy megcsal, de a tény az tény.

Ha viszont hazudik, akkor van rejtegetni valója. Ha nem szoktál ebből ügyet csinálni és így is van rejtegetni valója, akkor van oka rá.

Mit mondanék? Semmit.

Mit tennék? Ez feljogosít téged is hogy visszajelölgess fiúkat, vagy bejelölgess fiúkat. Ennyi.

2014. máj. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Futás Anyucijához vagy Apucijához, és lekérni az infót. Ha kamu, dobod a pasit!


22/F

2014. máj. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!