Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kezdenétek hozzá a...

Hogyan kezdenétek hozzá a helyembe? Van / Volt más is ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

168-169 cm /65kg vagyok. Igazából csak a hasamon zavar a felesleg, ugyan is úgy hízok, mint ha terhes lennék. Az arcom is kicsit meghízott. Kb. 58-60kg akarok lenni.

Asztmás vagyok így a futás hosszú távon nem megy.Csak telefon netem van, azon nem tudok areob videókat nézni. A diétázás se nagyon jön össze.. albérletbe lakunk, rengeteg a fiezni való, nincs pénzünk nekem külön csirkemellre,halra,zöldségre gyümölcsre stb. A családban pedig más nem szorul diétára.

Ott tartok, hogy gyűlölök tükörbe nézni, utcára menni.Folyamatosan azt kérdezik, hogy "terhes vagy?":O...egy nap vagy 5 ember. Szánalmasnak érzem magam:((( Hiába kezdek el tornázni befulladok...gyógyszerem pedig jelenleg nincs.

Most már kevesebbett eszek, de folyton korog a gyomrom.. kínoz éhség. Fogalmamsincs, hogy hogyan kezdjek hozzá :((

16/L


2014. márc. 12. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha 65 kilósan terhesnek nézel ki, akkor lehet fel kéne keresni egy dokit. Nem biztos, hogy zsír az, hanem lehet daganat is.


Kérd meg a családodat, hogy egyenek veled. Csak mert jó kaját esznek, az nem lesz diéta. Mindenkinek jobbat tenne, ha normális kajákat ennének, mert valljuk be, hogy a magyar konyha nem az igazi.


Egyébként kérd meg a családodat, hogy minimum annyit változtassanak, hogy tk kenyeret vesznek normális helyett és nem vesznek üdítőket, sütiket stb.


Azért korog a gyomrod, mert valószínűleg pocsék kaját eszel. Nézz utána a neten a rostoknak és próbálj sok rostos kaját enni. pl: tk kaják (rizs, kenyér stb), avókádó, különféle gyümölcsök és zöldségek.


Miért nincs aszthma gyógyszered??


És ha nem megy, akkor végezz olyan gyakorlatokat, amik nem fullasztanak ki. Lassú láb emelgetések, vizes palack emelgetések nem kéne, hogy nagyon oxigént használjanak, bár igazság szerint pont, hogy az-az ami fogyasztana...


Nem tudok mit mondani, bocs, hogy nem sok értelme volt a hozzászólásomnak.

2014. márc. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kicsit sok a kifogás!

Nem kell futni, hanem elég a kocogás vagy intenzív séta, de az heti 5x1 óra legyen.

A diétás étkezéssel rengeteget lehet spórolni, hiszen nem veszel vacek üdítőket, pudingokat, csokikat, kenyereket. Ezeket mind meg tudod sporolni. Helyette tudsz venni idény zöldségeket, gyömölcsökat, amelyek egyáltalán nem drágák.

Én már a te korodban tudtam főzni, magamnak is csináltam kaját. De ha anyukám főzött mondjuk zöldbabfőzeléket, akkor még a rántás előtt kértem, hogy neked szedjen ki egy adagot, és úgy ettem meg.

Nem kell csirkemellet enni, bármilyen hús jó, csak ne legyen rántva, egyszerűen a te húsodat csak natúran meg kell süni, a többiekét lehet rántani.

Ebben semmi nehézség, plusz költség sincs.

2014. márc. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is asztmás voltam. Annyit futottam mindig, amennyitől már elkezdtem enyhén fulladni, de még nem durvult el. Aztán szép lassan kitolódik ez a határ, még végül észre sem veszed.

A csirkemell, zöldség meg abszolút nem drága. Ezt csak azok állítják, akik elszívnak napi 1 doboz cigit, péksüteményeket reggeliznek, bulikba járnak a hétvégén.

Mindezeket kihagyva még olcsóbb is az egészséges kaja. Főleg, ha azt nézem, hogy én kb. egyszer megyek dokihoz, akkor se megfázás vagy akármilyen járvány miatt, hanem mert vérképet nézetek, vagy mást vizsgáltatok meg.

Szóval ne hidd, hogy az egészséges élet a gazdagok kiváltsága.

2014. márc. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 12. 16:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van a telefonodon Net, akkor nem vagytok annyira szegények. Erről leginkább a múltheti srác jutott eszembe, akinek szintén az volt a problémája, hogy nincs elég pénzük, aztán kiderült, hogy chipsre, kólára, csokira azért mégis van. A normális étkezés nem is olyan drága, mint egyesek hiszik, ez a legtöbb esetben inkább kifogás. A TK kifli olcsóbb, mint a lekváros, pudingos péksütik stb. Apróságokkal kell kezdeni.
2014. márc. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!