Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még megmenthető vagy már tuti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még megmenthető vagy már tuti el fog hagyni?

Figyelt kérdés

Mostanáig tökéletesen megvoltunk a barátommal, nem szoktunk veszekedni meg semmi.

Nem állunk túl jól anyagilag, amit én meg is értek, igyekszem nem költekezni feleslegesen, de már azt is a fejemhez vágta, hogy a kozmetikumaim (sampon, tusi, alap smink) havi 2-3000Ft-be kerülnek, és ezt nem fogjuk bírni.

A saját kiadásaim amugy is a saját tartalékaimból szoktam finanszírozni.

Meg hogy nem csinálok semmit egész nap, mert a házimunka az semmi. Meg hogy elé teszem a reggelit reggelente, az a legkevesebb, ennél igazán tehetnék többet is. Meg hogy menjek végre dolgozni. Egy hete költöztem ebbe a városba. Azt se tudom, mi hol van, de menjek dolgozni. Mert ha én megyek, akkor neki még egy darabig nem kell.

A végén a fejemhez vágta, hogy megérdemeltem, hogy apukám vert kiskoromban (amitől olyan súlyos lelki sérüléseket szenvedtem, hogy máig nem sikerült feldolgoznom), ha ilyen beképzelt hisztis vagyok.

Ha annyi eszem lenne, mint az exének, aki úgy forgatja ki az embereket a pénzükből, hogy észbe kapni nincs idejük (megcsinálta vele is), akkor most én mehetnék férjhez egy gazdag hapsihoz, nem ő, de én sajnos buta vagyok.

Annyira felidegesített ezzel este, hogy rosszul lettem.

Reggel próbált kedves lenni, hogy segít megcsinálni ezt-azt, meg hogy annyira nem vészes a helyzetünk, ha szeretnék venni magamnak valamit, kifizeti...

Azt hittem, minden oké, de kiderült, hogy még mindig enm döntötte el, szakít e.

Mert hogy az exének 3 évig tűrte a hisztijeit, elfogyott a türelme, ezért engem az első komplikációnál kidob, neki olyan nő kell, aki kussol.


2014. máj. 12. 14:24
 1/6 Amélia:) ***** válasza:

Kvázi egyikőtök sem dolgozik...?


Ööööö... ennek a kapcsolatnak semmi értelme.

2014. máj. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
basszus neked kéne őt kidobni!! nők bakker mi a bánat van veletek hol az agyatok????!!!
2014. máj. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És még mindig várod,hogy ő döntsön? Szóval olyan leszel aki kussol és bólogat?
2014. máj. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szóval szerinte jól tette az apád, hogy vert.

Azt várja, hogy elmenj dolgozni, mert akkor neki még egy darabig nem kell.

Az exéhez hasonlítgat, lehülyéz.

Használd már az agyad, b*meg, komolyan attól félsz, hogy ez az alak kidob téged? Én már rég otthagytam volna. Ember vagyok, nem egy szolga. Legyen már egy kis önbecsülésed.

2014. máj. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dobd ki! Egyértelmű.
2014. máj. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De miért vagy vele???egy ilyennel??
2014. máj. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!