Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha nem fog feleségül venni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem fog feleségül venni? Megváltozhat a hozzáállása?

Figyelt kérdés

Barátommal több, mint 7 éve vagyunk együtt. Ebből majdnem 2 éve együtt is élünk. Még a megismerkedésünkkor megmondtam, hogy én feleség akarok lenni, ha az övé nem lehetek, akkor másé. Ezt el is fogadta, és elkezdünk "járni". Jól elvoltunk, szinte sosem veszekedtünk. Az összeköltözés volt az első vita. Ő pénzkidobásnak tartotta, én meg szükségesnek. Én már jó ideje késznek éreztem magam és a kapcsolatunkat, hogy eljegyzésre, és házasságra kerüljön sor. Több éven át reménykedtem és vártam a kérdést, de csak nem jött. Végül rákérdeztem. A válasz az volt, hogy szerinte tök felesleges. Emlékeztettem, hogy nekem viszont fontos és ezt neki is tudnia kell, hisz ezzel indult a kapcsolatunk. Végül megmondtam, hogy továbbra is tartom magam ahhoz, hogy feleség karok lenni. 2 évet kap rá, hogy eldöntse mit akar. (Amire azt mondta, hogy milyen sok 2 év, így másfél lett belőle. )Ebből eltelt fél év. Azóta sem hoztam szóba, ő sem. A napokban baráti társaságban (az ő barátai) kérdeztek rá, hogy mikor házasodunk. Ő azt válaszolta, hogy erről mi nem beszélünk, mert ő nem házasság párti én meg igen. (Na jókor szól..) Viccesen elütöttem a kérdést,hogy majd akkor, ha jól fogok keresni, vagyis soha.. De azóta sem tudok szabadulni a gondolattól. Számomra ez azt jelenti, hogy nem akar elvenni. Akkor minek van velem? És miért nincs benne annyi, hogy közölje, ne is álmodjak róla..? Arra vágytam, hogy egyszer valaki annyira szeressen, hogy örömmel vegyen el, mert ez teszi boldoggá. Most úgy érzem, a barátom soha nem fog így érezni. Ha megkér sem azért teszi, mert akarja, csak mert "kell". És én ezt nem akarom.

Mit lehet ilyenkor tenni? Sajnálnám, ha tovább kéne lépnem. :( 26/N



#házasság #kapcsolat #feleségül venni
2014. máj. 12. 19:52
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Az a tapasztalat, hogy ami fiúk annyira semmilyenek, olyan kis nyápic, tutyimutyik, hogy valami eszméletlen... ha már az összeköltözésnél vita volt és ennyire ódzkodik a dologtól, akkor ne várj csodát anyuci kisfiától... gyereket akar egyáltalán? Rákérdeztél már? Annyira kis szerencsétlenek ezek a mai férfiak...
2014. máj. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Szépen pakold össze a cuccodat és költözz el! Hidd el, olyan nincs, hogy valaki nem házasság párti. Ez férfinyelven azt jelenti, hogy VELED nem akar összeházasodni. 80 éves korodig akarsz várni? VAgy addig, amíg nem talál valaki mást, akit majd elvesz? AKI FÉRJHEZ AKAR MENNI, AZ FÉRJHEZ IS FOG! Mennyire tisztel Téged ez az ember? Ha erről nem tudtok beszélni, akkor mi lesz a fontosabb dolgokkal? Gyerek, pénzügyek, tervek, jövő? 26 éves vagy, még találhatsz mást, aki elvesz, hidd el!!! Most ha elköltözöl, két dolog történhet: az egyik, az, hogy rájön, hogy szeret, és nem tud nélküled élni, és akkor ELVESZ, a másik pedig, az hogy vége lesz, aztán Te találsz mást, aki jobban fog szeretni, mint ő, és majd a másik srác elvesz. Az, hogy megcsináltatja Veled a házimunkát, az Neked elég? Ne sajnáld a továbblépést, és légy bátor! Meglátod, pár hónap, és boldogabb leszel, mint valaha.
2014. máj. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém, neked még nem mondta senki, hogy a férfinak a házasság csak nyűg, és minek vegyen el, így is ott van neki a biztos pi.na, hát nem elég hogy kiszúrja a szemedet azzal hogy "de én szeretlek és veled vagyok", meg hogy "az csak egy papír"? Minek akarna veled egy jogilag teljesen új, komolyabb jellegű kapcsolatba lépni, amikor így bármikor menekülhet ha rád un, és nem semmizheted ki, ha másba lógatja a farkát? A gyk-s válaszok alapján az átlag férfi képtelen vállalni a házassággal járó felelősséget, leszarja, hogy a nő feleség szeretne lenni, mert ő már készen áll a családra, inkább lógatja a lábát a langyos fo.sban mert neki az megfelel, te pedig érd be ennyivel. Hiába mondja hogy szeret, a tettei baromira nem ezt igazolják. A 99% szerint arról szól a házasság, hogy a nő ki akarja majd semmizni, mert az asszonynak nem jár ám semmi a közösen szerzett vagyonból, hát mit képzelsz, ő a féééérfi, ő keres többet (akkor is, ha nem, ez elvi kérdés), te örülj ha a rongyaidat viheted magaddal, amivel a kapcsolatba érkeztél.

Keress egy olyan férfit, aki szeret téged és megbecsül, és nem szarja le ilyen vérlázító módon, ilyen hatalmas nagy ívben az egyik legnagyobb vágyadat. Az itteni debil hozzászólókkal meg ne törődj, ezek csak ahhoz értenek hogy sírjanak hogy minden nő ribi, és mindegyik túl magasra teszi a mércét azzal, hogy a fééérfi ne dugjon félre, ne gondoljon szex közben másra, és ne sugallja minden tettével azt, hogy nem vagy neki elég jó, mert ő nyitott a lehetőségre ha esetleg megjelenne egy nálad jobb nő. Lapátra vele. Ennél találsz jobbat bármelyik sarkon.

2014. máj. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a srác nem érdemel meg Téged.

Te érdemelsz egy olyan férfit, aki a tenyerén hordoz, és szeret, és minden vágya, hogy feleségül vegyen, és örökre együtt legyetek!

Aki szeret, az feleségül vesz, és nem érdekli semmiféle házassági szerződés.

Milliószor jobb pasit kapsz majd, meglátod!

Nekem volt egy barátom, és én is rádöbbentem, hogy várhatok akár halálom napjáig, akkor sem fog elvenni. Nem hiszek a házasságban, élni akarok még, majd ha jön a gyerek elveszlek, stb stb ilyen szövegekkel etetett.

Megmondtam neki, hogy vegyen el ha szeret, erre mit csinált? Lelépett! Hála Istennek!!! Ez volt a legjobb, ami történhetett velem!

Utána amúgy kiderült, hogy mióta együtt voltunk végig fenn volt a társkeresőn, és castingolta a lányokat...

Lett egy másik barátom, aki nagyon szeret, odáig van értem, én is őt, nem adnám semmiért :) És nemrég megkérte a kezem, nemsokára összeházasodunk :) Miért? Mert CSALÁDban szeretnénk élni, mert szeretjük egymást, és soha de soha nem akarjuk elengedni a másik kezét..

Lépj Te is bátran, rengeteg férfi él a Földön, csak van köztük egy olyan aki normális és elvesz. Lehet kicsit válogatni kell majd, de pár hónap, és boldogabb leszel, mint valaha.

2014. máj. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további hozzászólásokat is. Tényleg, mindenkinek, függetlenül attól, mit tanácsolt, vagy mit gondol rólam.


A barátom elvileg akar gyereket. (Máskor meg azt mondja, utálja őket. De a sajátjait azért majd csípni fogja.)De hogy mikor? Szerintem ő sem tudja. Jól érzi magát így ahogy van: munka, edzés, barátok (és én). De én ebbe megőrülök. Mire várjak, mire várunk még?

2014. máj. 14. 10:45
 36/36 anonim ***** válasza:
Szia! Történt azóta valami? Beszéltetek?
2014. máj. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!