Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy cseles szülinapi meghivásr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy cseles szülinapi meghivásra lenne sükségem? Elö az ötletekkel.

Figyelt kérdés
Baratnömnek a szülinapja lesz es elszeretném valami vicces szöveggel hivni, h munka után jöjjön el velem, h meglephessem. Lényegébe bisztos gondolja h megakarom lepni, de nem jut eszembe semmi vicces söveg h elcsaljam. Ebben segitsetek ha van ötletetek.

2014. máj. 12. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
DAT GRAMMAR
2014. máj. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hova szeretnéd elhívni?
2014. máj. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy pizzériába, ahol a tulajjal megakarom beszélni h ha ott leszünk hozzon ki somlojit gyertyával egy meglepinek és átadom az ajándékom (egy fülbevaló)
2014. máj. 12. 22:12
 4/6 anonim ***** válasza:
És már a pizzériát is meglepinek szánod? Mert a somlói meg a fülbevaló például az, és ha azt mondod, hogy szülinapja alkalmából szereznéd elvinni pizzázni, akkor utána ott meglepheted azzal, hogy nem csak a pizza az ajándék :)
2014. máj. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem pizzazni akarom hanem egy italra beülni, leülünk iszogatunk és a pincér meglepetésnek odahozza a somlojit és én is akkor adom át az ajándékom :)
2014. máj. 13. 13:48
 6/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem ez így jól ki van tervelve. mondd meg neki, hogy meg szeretnél ott inni valamit, a többit meg szervezd le a pincérrel. szerintem nem kell ennél több :)
2014. máj. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!