Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a fiú csak játszott az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fiú csak játszott az érzéseimmel?

Figyelt kérdés
Mostanában randiztam egy fiúval. Egy éve ismerjük egymást. Mindig eljátssza velem hogy találkozunk utána pedig napokig vagy hetekig nem is keres. Azt mondta hogy neki 1 év nem elég egy kapcsolat kialakításához. Kérdeztem tőle hogy ő csak barátként tekint e rám és azt mondta hogy nem, de mondta hogy nem áll készen egy párkapcsolat kialakitára. Pedig korban már közelíti a 30-at. Azt mondta hogy ő csak ismerkedni szeretne velem. Pedig már megfogta a kezemet séta közben és csókólóztunk is. Vagy az már nem számit komoly dolognak?
2014. máj. 13. 09:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Amúgy én soha nem biztattam hogy keressen, mindig ő keresett magától. Gondoltam hogy ha azt mondja hogy ismerkedni akar, akkor később még kialakulhat komoly kapcsolat is.
2014. máj. 13. 10:18
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát... nem fog Ő már szeretni... egy év alatt nem sikerült, azután se fog
2014. máj. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!