Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Ha nagyon kívántok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ha nagyon kívántok egy lányt, de nem vagytok belé szerelmesek, de a lány szerelmet vall, mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Megijedtek és leléptek vagy vonzó számotokra hogy így odavan értetek és beleszerettek?
2009. dec. 28. 00:06
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
én is voltam ilyen helyzetben. a srác megpróbált kihasználni, én meg hülye fejemmel bele mentem volna, mert ugye szerettem. hálistennek nem jött össze a dolog, azóta tisztán látok és örülök neki, h így alakult :)
2009. dec. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
előző vok, a sráccal azóta nem beszélünk :( :)
2009. dec. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Nálam egy ugyanilyen szituáció állt fenn 5 éve,akkor 16 voltam a lány 15,annyi volt a különbség,hogy nekem annyira nem tetszett a lány,de ő szerelmes volt belém és kívánt,bár a szerelmet lehet h csak képzelte,mind1:én nem használtam ki őt ezzel átmenetileg lelki fájdalmak közé űztem,de ő később rájött arra,hogy jobb h így történt és azóta is tartós párkapcsolata van,míg ha a dolog megtörténik,lehet hogy rövid lesz a kaland.ez állhat fönn nálatok is.
2009. dec. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

Lány vagyok,párral ezelőtti válaszolónak! :D

Kiderült hogy kíván,de nem szerelmes.Én meg halálosan...utaltam rá hogy többet szeretnék szexnél,de mivel neki van valakije,nyilván azt mondta,csak szex.Erre ahelyett hogy igent mondtam volna,leléptem,amit azóta is bánok.Azóta sem kivántam senkit ugy mint őt...

Jó,a büszkeségem megmaradt,de mit érek vele...:((

Pár hónappal később randiztunk ujra,modnta hogy azóta is kíván,de másnap aztán elhajtott,hogy ne talizzunk többé...nem tudom Őt elfelejteni

2009. dec. 28. 13:32
 15/29 anonim ***** válasza:
igen sajnos ez tipikus eset hogyha valaki nem él a lehetőséggel később megbánja viszasírja magát és jól átver,sajos velem is már megesett.
2009. dec. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

igazából abban sem vagyok biztos,hogy akkor,korábban akarta a dolgot,mert áradozott nekem a nőjéről meg minden.Ezek után jobbnak láttam lelépni.Értitek,engem csókol,de a nöjét dicséri...váááá

akkor meg minek jár velem??Érti ezt valaki?

2009. dec. 28. 14:07
 17/29 anonim ***** válasza:

12:48-as vok.

Jobb így h nem történt meg hidd el. Nemsokára már csak mosolyogni fogsz ezen az egészen, mint ahogy már én is teszem. Addig lettél volna érdekes neki amíg meg nem kap. Utána meg röhögött volna a hátad mögött h mekkora hülye vagy. Ha pedig oda kerülne a sor, biztos h nem veled jönne össze..hidd el,tapasztalat :S

2009. dec. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
ha meg van barátnője h tudnál benne ezek után megbízni ha komolyra fordulna??? ugyanúgy megcsalna téged is.
2009. dec. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
igazatok van,lehet...
2009. dec. 28. 22:16
 20/29 A kérdező kommentje:
csak hogy oldjam azt meg hogy más férfit is vonzónak lássak? Hiába ranizom,egyik iránt sem érzek hasonlót.:( Nem tudom mit tegyek.
2009. dec. 30. 12:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!