Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a baj, ezzel a baratsaggal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj, ezzel a baratsaggal?

Figyelt kérdés

Majd' ket eve vagyok egyutt a parommal, Londonba ismerkedtunk meg.

Tudtam, hogy itthon van egy felesege de kulon elnek csak vettek hitelre egy lakast es ezert nem valltak meg el.

A hitelt a parom fizeti es szobam megallapodtak hogy no nem tart igenyt kesobb sem semmire. Nekem furcsa volt de hat o tudja.

Azt mondta bizik benne, nem fel.

Vissza koltoztunk es az o lakasaban elunk.

Egyik nap munka utan mentem haza es lattam hogy valaki a mi levelenk kozott bogaraszik es megkerdeztem mit csinal..

Kiderult hogy o a feleseg es mivel oda van bejelentve egy hivatalos level re var. Bemutatkoztam es felhivtam teazni.

Nagyon jol ereztem magam, sok mindenben egyforman gondolkozzunk es hasonlo az erdeklodesunk is.

Tobbszor mentunk azota egyutt vasarolni vagy kiallitasra .

Tegnap kaptam a munkahelyemen ket szinhaz jegyet es elhivtam es nagyon orult neki.

De a parom veszekedett velem, hogy mostmar fejezzem be. Ez baratsag zavarja es nem normalis dolog.

Az ex gyerek pszichologus (parom folyton bolondozza).

Jogosan akadt ki? Komolyan be kellene fejeznem ezt a baratsagott?

Az ex parja is kedves es nem feltekeny ram.


2014. máj. 13. 13:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
58%
6-os, megvilágosítottál, hogy én milyen tudatlanságban éltem eddig! Fogadjunk. hogy "NŐ" vagy!!!
2014. máj. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
70%
Tényleg furcsa kapcsolat, mert ritka mint a fehér holló. Viszont jó ha az ember le tudja vetkőzni a társadalmi elvárások közül azokat, amik csak visszahúznak. Szóval nyugodtan barátkozzatok, de csak akkor, ha ez mindhármótoknak megfelel és természetes. Ha a párod idegenkedik ettől, akkor jobban teszed ha végiggondolod mielőtt még késő lenne.
2014. máj. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!