Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van arra valami magyarázat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van arra valami magyarázat, hogy egy ismerkedést miért érzek soha véget nem érő játszmáknak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok türelmetlen típus egyáltalán! Szóval létezik egy nő és egy férfi. Szimpatikusak egymásnak, közös érdeklődési körökkel, felfogással, mindennel. Ismerkednek hónapokon keresztül egymással, szinte mindennap találkoznak, órákon keresztül be nem áll a szájuk, majd ez az ismerkedés átcsap egy amolyan egymás kijátszásába, keresztkérdésekkel, csőbehúzásokkal, tűzszítással, amelyektől a két fél végül ellenszenves lesz egymásnak.


Miért szükséges ez a játszmázás? Miért nem lehet lazán, gátlások nélkül megismerkedni és összejönni? Miért kell még akkor is folyamatosan maguk elé építeniük az embereknek akadályokat, ha lépésről lépésre épül az ismerkedés?


2014. máj. 13. 14:12
 1/3 kolosszus22 ***** válasza:

Nem tudom te kikkel ismerkedtél eddig, nekem még nem volt részem ilyen játszmázásban, ahol játszmázás van és szándékos buktató keresés az rég rossz, ha idáig fajul már intheted is a búcsút.

27F

2014. máj. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem volt egy srác aki ugyan ezt csinálta velem. Szerintem lehet hogy alakulhatott volna belőle egy szép párkapcsolat de nem...

Nem a vadász ösztön miatt van.

Szóval a pasinak ki kell játszani a vadászösztönét, mert ha csaj odavan érte az nem jó akkor nem lehet vadászni.

2014. máj. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szard le az ilyen kur*vát

idegesítsen mást

messze kerüld el azokat is, akiket meg lehet dugni 1 nap után (mindenki megdugja őket ugyanis)

valahogy 1-2 hét környékén van egy normális nő, foglalkozz velük

2014. máj. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!