Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek találkozzak vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek találkozzak vele?

Figyelt kérdés
Van egy több mint barátom, aki nemsoká hazalátogat (külföldön dolgozik), de közben meg az exemmel találkozgatok. Igazából nagyjából ugyanolyan a kapcsolatunk, mint mielőtt szakítottunk, teljesen olyan érzésem van, mintha járnánk, de hivatalosan nem. Valahol tudom, hogy nem megcsalás a másik sráccal találkozni, de mégis olyan rossz érzésem van tőle. Mit gondoltok?
2014. máj. 13. 18:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Azt, hogy neked mi a megcsalás, te döntöd el. (már ha erre az apró részletre gondoltál) Ha rossz érzésed van, az nem lehet véletlen. De én egy ilyen kapcsolatban nem érezném annak. Te viszont érezhetően nem vagy túl rajta (az exeden). Szóval valószínűleg te inkább annak érzed, mint nem.
2014. máj. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Talán pontosan azért jutottam el a szakításig, mert khm, izé, nem azonos a szeretetnyelvünk, ergo nem tudom ő mivel fejezi ki a szeretetét, nem állítom, hogy nem szeret a maga módján, csak azt tudom, hogy nem úgy szeret, ahogyan én igénylem, és ez amióta csak ismerjük egymást, konfliktusforrás. Ezért kértem meg, hogy őszintén mondja meg mit érez, mert össze vagyok zavarodva, nem tudom. De terel vagy hallgat.
2014. máj. 13. 22:32
 13/21 anonim ***** válasza:
Ha nem egy szeretetnyelvet beszéltek, akkor (szerintem) a kapcsolatotok halálra van ítélve. Ha ő nem beszél az érzéseiről, te meg nem csinálsz semmit, amíg nem mondja el az érzéseit, ő meg arra vár, hogy te lépj... Én nem fecsérelném tovább az időmet, de nyilván nem én járok ebben a cipőben, szóval sok sikert valamelyik sráchoz.
2014. máj. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Tudom mi a megcsalás, sajnos, részéről is volt, meg próbáltam őt annak idején elcsábítani egy lánytól... és szerettem egy másik fiút, de elutasítottam a közeledését, és kértem csak barátok legyünk, és most megtehetném, amit soha nem volt szabad, de nem akarom, hogy egy olyan kaland miatt legyen vége egy még helyrehozható kapcsolatnak, amiből soha nem lenne több.
2014. máj. 13. 22:42
 15/21 anonim ***** válasza:
Hát, ha szerinted helyrehozható, akkor hozzátok helyre, és ne egy kalandon gondolkozz. Akkor ne találkozzatok.
2014. máj. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Talán tudom a megoldást. Nem akarja visszakuncsorogni magát. Nem akarja azt érezni, hogy nekem soha nem elég jó, amit csinál. Azt várja, hogy én határozzam el, "megelégszem"-e vele, úgy, ahogy van. Megmondom, hogy járjon velem, és rögtön kiderül mit érez a reakciójából.
2014. máj. 13. 22:49
 17/21 anonim ***** válasza:
Helyes. Sok sikert! :)
2014. máj. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
A másik sráccal meg akkor nem találkozom, amíg ki nem derül mi a szitu.
2014. máj. 13. 22:51
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2014. máj. 13. 22:51
 20/21 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki mégsem komoly az exszel a dolog... amit kicsit sajnálok, de akkor mégis megyek, indulok talizni a másik sráccal.
2014. máj. 17. 00:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!