Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szomorú vagyok! Tehetek még ezért valamit?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok. Tudom előttem az élet bla bla bla. De nem egy tingli-tangli dologról van szó. A volt párom akivel 6 évet voltam együtt, nem most hanem már 1 éve szakítottunk. Szeretjük egymást a mai napig de azt mondta nem kezdi újra velem. Mert neki nyugalomra van szüksége nem heves érzelmekre. Velem nagy érzelmek vannak még ennyi idő után is. Ő ezt nem akarja. Annak ellenére hogy ő keresett meg mert hiányoztam neki. Most van barátnője vele fog maradni vele nincsenek heves érzelmek és ez neki jó.
2014. máj. 13. 22:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hisztis vagy?
2014. máj. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Heves érzelmek alatt mit értünk? Veszekedés? Féltékenység?
2014. máj. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Háát már 1 éve szakítottatok, nem??

Ha neki nem kellesz, akkor neked se kelljen ő!

Én is nem rég tudtam meg, hogy aki tetszik annak most nem rég lett barátnője és ez eléggé zavart, sőt iszonyúan fájt, de most mégis boldog vagyok, mert a barátaim melettem állnak. Rájuk mindig támaszkodhatok, és mindig megvígasztalnak:) Azt javaslom, hogy keresd fel az ilyen barátaidat, ha pedig nincs akkor szerezz magadnak!:D

2014. máj. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez a hajó már elment, angyalom....
2014. máj. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ezért már semmit. Magadért, hogy rendbe teszed magad és összejössz mással. Változtatsz azokon a dolgokon, amik nem éppen szerencsések
2014. máj. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Kent04 válasza:
Nem érdemes ilyennel foglalkoznod már. Minden egyes perc, óra, nap amit arra töltesz, hogy rá gondolsz felesleges. Csak elfecsérelt idő.
2014. máj. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hisztis nem vagyok már. De amikor összejöttünk anno még szinte gyerek voltam, tapasztalatlan, első kapcsolatom volt. Neki nem és idősebb is tőlem 8 évvel. Szóval volt sok összezördülés, de hamar kibékültünk. Nagyon szerettük egymást és szeretjük is. De ő fél már. Kiegyensúlyozott életre vágyik nem erre a szerelemre.
2014. máj. 13. 22:56
 8/14 A kérdező kommentje:
Azt akartam neki bizonyítani hogy én is tudnék kiegyensúlyozott életet biztosítani neki. Mellettem is lehetne nyugodt élete. De ő mást gondol.
2014. máj. 13. 22:57
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha 6 évig nem tudtad bizonyítani, akkor most mitől tudnád?
2014. máj. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mert más élethelyzetbe kerültem. Már nem tanulok hanem dolgozok én is. Belekerültem én is az "életbe" és rájöttem hogy milyen gyerekes is voltam.
2014. máj. 13. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!