Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szomorú vagyok! Tehetek még ezért valamit?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok. Tudom előttem az élet bla bla bla. De nem egy tingli-tangli dologról van szó. A volt párom akivel 6 évet voltam együtt, nem most hanem már 1 éve szakítottunk. Szeretjük egymást a mai napig de azt mondta nem kezdi újra velem. Mert neki nyugalomra van szüksége nem heves érzelmekre. Velem nagy érzelmek vannak még ennyi idő után is. Ő ezt nem akarja. Annak ellenére hogy ő keresett meg mert hiányoztam neki. Most van barátnője vele fog maradni vele nincsenek heves érzelmek és ez neki jó.
2014. máj. 13. 22:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az lenne a legokosabb, ha megszakítanál vele minden kapcsolatot.

gondolom nehéz, de hidd el, ez lenne a legjobb :/

2014. máj. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
ez volt 1 évig. Megszakítottam minden kapcsolatot. Erre tessék :(
2014. máj. 13. 23:17
 13/14 anonim ***** válasza:

Engedd el! "Fiatal vagy meg! Elotted az elet. Tudom nem egy tingli-tangli dologrol" van szo ;D, de a kapcsolatban valo viselkedes is ugyanolyan, mint a tobbi. Tanulni kell es idovel az ember jobban csinalja.


(Statisztika alapjan pl a masodik hazassagara sokkal jobban vigyaznak a felek.)

2014. máj. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Meg kell értened, az exednek nem rád van szüksége. Ha ennyivel idősebb nálad, és 6 év alatt így döntött, akkor annak megvan a maga jó oka. Nem kényszeríthetsz bele senkit, hogy járjon veled. Hidd el, az nem az igazi. Az igazi szerelem az, amikor mindketten akarjátok. Nem is értem, mit vársz így!
2014. máj. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!