Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baráti szemszögből szubjektív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baráti szemszögből szubjektív véleményt alkotni?

Figyelt kérdés
Van két barátom(több is van), az egyik egy kedves aranyos hiper aktív lány, a másik kb a legjobb fiú barátom, aki talán a legnormálisabb emberileg, de kicsit visszahúzódó, nyugis típus. Na ők ketten nagyon jól elvannak egymással, de még se akarnak összejönni. A srác tuti szereti a csajt, de mivel visszahúzódó és makacs ezért kinézem belőle, h sose valja be a lánynak, de megkért h ne is segítsek ez az ő dolguk, de látom rajta h szenved. A lány meg tipikus olyan csaj, aki mindenkivel kedves és még én se vagyok benne biztos, h mit tegyek. Megkért kb a legjobb barátom, h ne szóljak bele, de látom rajta h rossz neki és láttam akk is, amikor a lánnyal töltött egy délutánt de mint barát, mint akivel madarat lehetet fogatni. Megpróbáljam összehozni őket, elmondjam a lánynak, amit nem mer haverom vagy nem akar? nem értem az embereket, segítsetek :)

2014. máj. 13. 22:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb kérdez meg a csajt bejön e neki haverod vagy hogy akar e tőle valamit és ha igent mond akkor mond el! De ha nem ne mond el mert azzal akár el is lehet rontani a barátságukat!
2014. máj. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!