Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lépjek túl a történteken?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl a történteken?

Figyelt kérdés

2 és fél éve vagyok a barátommal.

Decemberben szakított velem, mondván, vaalmi más lett benne, amit aznap megis bánt.

Akkortájt elkezdett ismerkedni egy csajjal. Egy tipikus "könnyűvérű" csajjal. Éreztem, hogy valami van, amiről nem tudok, de a barátomnak mindig az volt a válasza, hogy ne legyek féltékeny.

Nos, eltelt azóta egy csomó idő, nem is beszéltek a csajjal, viszont amint megláttam a csajt, éreztem hogy van valami amiről nem tudok. Felhánytorgattam a múltat, és tegnap kértem a barátomat, hogy mutassa meg, miket beszélt a csajjal. Nem akarta megmutatni, de végül rávettem, és ilyenek álltak benne:

A barátom írta a lánynak, hogy I love you, egy csomó szivet, miért nem írod, hogy szeretlek, és folyton a barátm kereste, a csaj koptatta le.

Élőbe (mivel mindhárman egy iskolába járunk) semmi nem volt, és nem is találkozgattak, csak ez a facebook.

A barátom mentette a bőrét, és hazudott, mint a vízfolyás.

Pont a szakításkor közölte velem, hogy zavarja, hogy nem írhatja le másoknak BARÁTSÁGBÓL, hogy szeretlek.

Mondta, hogy nem jelentett AKKOR SEM neki semmit ez a csaj, és, hogy csak barát. Más barátjának sose írt ilyet(kivéve volt egy csaj, akivel régen kézenfogva sétált mert legjobb barátja volt).

Kapott egy utolsó esélyt, de nem tudom feldolgozni.

A barátom töri magát, de nem írok neki szivet, semleges vagyok vele. Mindent megtesz, de pl nem írok neki sokszor, tehát olyan rideg vagyok vele.

EZ érthető, vagy nekem is törnöm kellene magam, hogy minden helyre álljon? Pl. szóvá teszi, hogy rosszul esik neki, hogy nem írok szivet, hogy nem írok esti üzit(eddig minden este írtam). A csajnak anno olyanokat írogatott mint nekem mikor szerelmes volt belém(ennek ellenére elm. barátok voltak CSAK).

Szerintetek normális, hogy rideg vagyok?


2014. máj. 13. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Nem normális. Ha szereted, mutasd ki, és ne taktikázz. Ha nem szereted, akkor meg vess véget ennek az egésznek, és ne pazarold egyikőtök idejét sem ezzel a kapcsolattal.
2014. máj. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szakíts vele. Ez nem elfogadható, amit csinált.
2014. máj. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha meg akarod menteni a kapcsolatot, te is tegyél érte és próbálj túllépni a történteken. Ha pedig már nem tudsz bízni benne, vagy nem szereted, akkor tényleg a szakítás a legjobb megoldás. Gondold végig mindkét lehetőséget és a következményeit és, ha döntöttél, akkor az a tetteidben is mutatkozzon meg.
2014. máj. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!