Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
9. Es lány vagyok es van egy 8 as srac(ô legyen x) akinek nagyon tetszem és a haverjânak(ô meg y) is bejövök de mind a kettojuknek nyar ota de az x jobban "hajtott" ram es aznap.mielott oszejottem az x szel az y elhivott randira de nekem ez nem esett le h randira mert meg nem volta akkor meg kapcsolatom es talalkoztam az y nal es beszelgettunk de.nem fogoty meg benne semmi es meg aznap talalkoztam az x szel is es oszejottunk bar nem.tudom.miert mert o 8 as es nem is helyes csak belsoje fogott meg utana 1,5 hetre kidobtam. Most pedig talalkozgatunk es kezdek erezni iranta vmit de nem jarnek bele mert az utcan zavart h le mentem es ez gaz es hat nem alapulhat ienen egy kapcsolat es de megfogott megint a belsoje de kozben probaltam elfelejteni egy 11 es sraccal de vele nem alakulok uh maradtam az x bolonditasanal. Aztan elkezdtem gondolkodni egyik tesi oran amikor az udvaron volt az ora es kint volt az y es engem nezett de az y nak van egy osztalytarsa aki egyre jobban foglalkoztat de nem beszelunk meg semmi de egyre jobban foglalkoztat es nem tudom.most mit csinaljak :$$ segitsetek pls elore os koszii :)
2014. máj. 14. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
2014. máj. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tanuljál
2014. máj. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem mindent értek abból, amit leírtál, de én azt csinálnám, hogy várok 2-3 évet arra, hogy érettebb legyek a párkapcsolathoz, és arra, hogy jöjjön "Z", akibe annyira beleszeretek, hogy nem jut eszembe vadidegenektől megkérdezni, hogy őt válasszam-e vagy mást.
2014. máj. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az alapján amiket írtál, nagyon gyerek vagy még :) Hagyj fel szegény srác hülyítésével. Gondolj bele a helyzetébe. Hasonló esetben neked hogy esne, hogy csak kihasználnak? Ha megfogott a belsője, és nagyon megfogott akkor nem érdekelne hogy ki mit mond vagy gondol ha együtt mutatkoztok az utcán. Ne akarj minden áron egy kapcsolatot. Érthető hogy élvezed azt hogy néznek, de kiscsillag ez édeskevés egy komolyabb kapcsolathoz. Előtt kicsit talán komolyodj. 19/L
2014. máj. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne sirj te kis bolond
2014. máj. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!