Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exem és egy barátnőm összejött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem és egy barátnőm összejött, mi a francért zavar ez, ha már egyáltalán nem szeretem?

Figyelt kérdés

Sokéves komoly kapcsolat volt, elsők voltunk egymásnak.

Néha még összefutunk, el tudunk dumálni, de nagyon zavar hogy együtt van ezzel a lánnyal már egy ideje, és ugyanoda viszi ahova engem is annó. Egy baráti társaságba tartoztunk, tök jó volt minden, de mióta ezzel a csajjal van és összeismertette mindenkivel, én inkább kerülöm őket, pedig eléggé hiányoznak.

Mit tehetnék? Még így is túl sok olyan alkalom van hogy hallok róluk.


2014. máj. 14. 17:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez általában tabu szokott lenni. Nem illik összejönnünk a barátunk exével.
2014. máj. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!