Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami tanács a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami tanács a kapcsolat felfrissülésére?

Figyelt kérdés
7 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel , de kezdem azt érezni , hogy már nem annyira vagyok szerelmes belé mint amikor még az elején voltunk.Egyre többször jut eszembe , hogy más nőkkel kavarjak vagy ismerkedjek.Ő nagyon nagyon szeret és én sem szeretném ha szakítanánk , de néha elgondolkozom rajta , hogy 17 évesen még élni kéne az életet és nem lekötelezni magam , persze kinek mi.Nem lenne valami ötletetek , hogy mivel lehetne fellendíteni a kapcsolatot ?

2014. máj. 14. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
hagyd ott... 7 hónap után még lángolnia kellene :D
2014. máj. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dondancs válasza:
Hát barátom én ien idős voltam amikor megismertem én is és azóta együtt vagyunk nem csak rajtad múlik ez barátom szólj neki beszéljétek meg csináljátok közös programot ne csak az h suliutan fel megy és neki estek egymásnak ha lehet kis távol hétköznap hétvégén meg legyetek együtt mozduljatok ki ne csak disco valami más is legyen egy egyszerű séta vagy kirándulás vagy mozi légy kreatív
2014. máj. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elhiszem hogy kellene , de annyira összeomlana ha közölném vele az érzéseim , hogy nemigaz. Nemtudom mihez kezdjek. Várjak még egy picit vagy ne..
2014. máj. 14. 23:27
 4/5 A kérdező kommentje:
2. , anyámék ugyanez:) 15-16 évesek voltak , azóta is együtt vannak. Nálam ez valahogy nem működik ahogy érzékelem sajnos.
2014. máj. 14. 23:27
 5/5 anonim ***** válasza:

ha most összeomlana, akkor később mégjobban ha már egyáltalán nem éreznél semmit. szerintem ne nagyon várj, most így érzed, ezért írtad ki a kérdést, beszéld meg vele, és csináljatok közös izgalmas programokat. vagy ha úgy látod később hogy nagyon rossz.. akkor meg sajnálom de egy rossz kapcsolatban nem érdemes benne mradni.

de a lényeg hogy amíg még hajlandóak vagytok változtatni addig nincs nagy baj.

2014. máj. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!