Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az excsajom csunya dolgokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az excsajom csunya dolgokat írt 5honappal ezelött takarodjak az életéből stb. Én nem is kerestem többet. Azt a minap rám ír hogy amiket írt nem ő írta ha nem a csaja. Szerintetek tényleg csak ezért írt rám h ezt el mondja? Vagy más oka is lehet?

Figyelt kérdés

Én kicsit furcsálom hogy csak ugy x honapok után felbukant.

Ráadásul hogy csak ezt közölje.Nekem nagyon de nagyon furcsa.Én arra tippelek h fog ő még írni.És hogy valojában mást szeretne.


2014. máj. 15. 07:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
leszboszi...
2014. máj. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha a casja irta akkor hogyhogy 5 honapig nem keresett téged?
2014. máj. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ez az.Furcsa.Nem tudom mi a valodi oka h rám írt.

Ezért is írtam ide h kikérjem a véleményeteket tanácsotokat.

2014. máj. 15. 08:33
 4/11 A kérdező kommentje:

Meg van egy másik furcsaság is.

Van egy oldal ahol fent vagyok.

Az exem eddig elég sokáig nem volt fent.

Most meg hirtelen szinte mindennap fent van.

És a profilomat is nézi.


Na erre varjatok gombot .

2014. máj. 15. 09:00
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a fenébe! Ez a csaj szórakozik veled.
2014. máj. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem volt valakije azért küldött el a búsba, most meg szakítottak és veled akar vigasztalódni. Ha tényleg nem ő írta volna akkor még aznap megkeres nem pedig majdnem fél év után.
2014. máj. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tejesen igazatok van.

Ha nincsen lo jo a szamár is én meg nem teherhordásra születtem azt meg hagyom az erős állatok nak :)

2014. máj. 15. 10:39
 8/11 A kérdező kommentje:

szerintetek fog még írni valami kamu szöveggel rám?

Én rohadt kiváncsi vagyok ha ír mi lesz a következő ürügye....

2014. máj. 15. 15:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha véletlen keresne és benned még van tüske akkor belemehetsz a játékba. Egyszer elkapod elölről-hátulról aztán mehet ahova akar. Csak vigyázz ha nem vagy biztos az érzelmeidben akkor ne csináld nehogy te járj pórul.
2014. máj. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ez jo tetszik amit írtál :D
2014. máj. 16. 08:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!