Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondtam a férjemnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam a férjemnek, hogy másba vagyok szerelmes, és megmondta, hogy takarodjak az életéből. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vannak problémáink, amiken nem tudtunk túljutni, sokat veszekedtünk. Szerinte ő a tökéletes minden az én hibám. mindig is ilyen volt. Ő is tehet arról, h idáig eljutott a kapcsolatunk nem csak én. Mikor megmondtam neki, közölte, h tűnjek el otthonról mire hazajön. De itt minden az enyém, és egy csomó hitelt vettem fel miatta, amibőlaz ő adósságai kerültek kifizetésre.Mit csináljak? Nem fogok itthagynineki mindent, viszont annyit kell a hitel miatt fizetnem, hogy nem tudok másik albérletbe költözni, max anyuékhoz, de ott nem férnek el a cuccok! Mit tegyek, h ne csak engem hibáztasson???
2008. okt. 31. 19:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
ezen az oldalon nem biztos hogy választ találsz a kérdésedre sajnos. de hogyha minden a tiéd. akkor neki kellene elmennie nem?
2008. okt. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
13%
Én inkább befognám a számat, és elsunnyognék az új szerelmemhez.
2008. okt. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%

Ne haragudj, de megis milyen valaszt vartal a ferjedtol? Te masba vagy szerelmes, a ferjed ennek oruljon?

A ferjedet beallitod itt total rossznak, de most is te pasiztal be.

Koltozz oda az uj palidhoz, es fizesd tovabbra is a ferjed adossagait.

Van egy olyan mondas hogy: mindenki megeszi amit fozott!

2008. okt. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló nagy paraszt. Mindenhez két ember kell. És nem csaltam meg, nem volt köztünk semmi. De talán a férjemnek is máshogy kellett volna hozzám viszonyulni azok után amit tettem érte.
2008. okt. 31. 19:34
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Ha ott minden a tiéd akkor a férjed húzzon el! Válj el tőle és jöjj össze az újjal. Az adósságait meg fizesse Ő. Jah és vigyázz, nehogy megverjen ha hazajön. Vhogy védekezz, hívj át segítséget és higgadtan beszéljétek meg a továbbiakat.
2008. okt. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
53%

kedves kérdező!

ez a kérdés bonyolult.igaz,nem hagyhatsz ott mindent!sőt javaslatom szerint semmit ne hagyj nála!a hiteleket pedig hagyd neki,hiszen az ő adóssága az ő felelőssége kell legyen.ha elhajtott,vállalja!a holmidat,ha mondjuk édesanyádhoz költözöl,egy garázsban vagy pincében biztos tarthatod.akár egy abrátodat is megkérheted,ha neki van szabad helye,hogy egy időre hadd tarsd nála a dolgaidat,csak ameddig nem találsz megoldást.remélem sikerül valamiképp szerencsésen kijutnod a helyzetből.szép estét!

2008. okt. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
Mindketten hibásak vagytok. ha válni fogtok akkor biróságra kell vini az ügyet.
2008. okt. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%
mégis mit vártál?gondolj bele,biztos nagyon fájt neki amit mondtál!talán külön kellett volna költöznetek,ha nem működik a dolog,és nem egyből bejelenteni neki hogy a szíved másé!és hogy mit tegyél?hát"takarodj az életéből"
2008. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
csak az a gond, hogy ő is tett már ennél különb dolgokat is. Ő pl megcsalt 2éve. Az nem számít én bocsássak meg neki. Én nagyon sok mindene lenyeltem neki, amikor tavaly karácsonykor csak úgy fogta magát és elment. Tehát nem hiszem, h egyből nekem kéne esni. Sem neki, sem nektek!
2008. okt. 31. 21:45
 10/17 A kérdező kommentje:
ja és jópárszor már megütött, úgyhogy nem engem kéne szapulni, meg h az én hibám. Ha meg nem tudtok mindent, ne itélkezzetek. Nem erre voltam kiváncsi! idióták!
2008. okt. 31. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!