Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foleg 20-30 eves lanyok valaszara vagyok kivancsi?

Figyelt kérdés

Egyszeru a tortenet: meguntam az hogy evek ota probalkozom ismerkedessel es par keresessel mert vagy egybol kikosarazas jon vagy barat zona. A 20-25 eves korosztalyu lanyok ezek szerint undorodnak az ilyen pasiktol.


Arra gondoltam, hogy 30 eves koromig nem ismerkedek es megvarom amig a noknek erik be a feje lagya es nem keresik az alompasit mindegyik pasiban.


A masik dolog amiert halogatnam a dolgot mert a 20 on eves nok a 30 eves pasikat reszesitik elonyben. Eleve eselytelen vagyok.


Szerintetek jol dontok?



2014. máj. 15. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha huszonévesen nem kellessz, akkor 30 évesen sem fogsz. Próbálkozz most harmincas nőknél.
2014. máj. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem teljesen támogatom a hozzá állásod :D

elmész mondjuk kocsmába és találkoztok mondjuk barátod barátaival, azokkal meg ismerkedsz és lehet h van köztük lány is, akivel megismerkedsz :)

máris meg ismertél egy lányt, aki még a partnered is lehet, láttam már ronda srácokat is becsajozni és láttam már olyanokat is akik 22 éves korukban jöttek össze és 7 év kapcsolat után házasodtak össze 30 éves koruk előtt :D 30 éves kor az az a kor ahol már lassan házasodni kellene.


ne zárkózz el a nők elől, nem tudhatod, h mikor veti rád magát az egyik :D

2014. máj. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Fene se tudja..mind kettotok valaszaban sok igazsag van

.. de amugy tenyleg hihetetlen hogy a nalam 100 szor rosszabb pasik olyan nokkel jonnek ossze akikhez en oda se mennek mar. Nem ertem en ezt.

2014. máj. 15. 14:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne zárkózz be, de ne is számíts arra, hogy holnaptól mindenáron le akarják majd szopni a farkadat.
2014. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azt kifejthtnéd, hogy mi az oka...
2014. máj. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha tudnam az okat reg megoldottam volna. De evek ota kerdojeles ez az egesz. Lehet bele kene nyugodni.
2014. máj. 15. 14:59
 7/7 Andrea Henrietta ***** válasza:

Egy nő mindig is az álompasit keresi, teljesen mindegy, hogy 15, 20, 30 vagy 40 éves. Az más, hogy idővel változik az értékrend, de nem túl sokat. A nők 30 évesen azért adják be könnyebben a derekukat, mert már férjhesz szeretnének menni...

Ha teljesen idegen környezetben ismerkedsz (pl bárok, klubbok stb) akkor ne is várd hogy a karjaidba omlanak. Olyan helyeken rengeteg tahó fordul meg, így minden nő bizalmatlan.

A barátzónából pedig ki lehet törni, ha magabiztos vagy és tudod mit akarsz.

De a csajozást szerintem ne nagyon akaszd szögre, mert attól nem válsz vonzóbbá, és csak "kiesel a gyakorlatból". Nagyon sok 20on éves nőnek is "be van érve a feje lágya", csak meg kell találni őket. Próbálj meg olyan térsaságban/ helyeken ismerkedni, ahová komolyabb lányok járnak, akkor talán könnyebb lesz. És ha a bizalmat fokozatosan építed ki, akkor talán nem pattintanak le olyan hamar. Bármennyire is szívdöglesztő lehetsz, ha "ajtóstól rontasz a házba" akkor ne csodálkozz ha lepattintanak.

Vagy tényleg próbálkozz idősebb lányokkal...

2014. máj. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!