Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoljak erről az egészrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak erről az egészről? Ti szakítanátok vagy csak túlreagálom?

Figyelt kérdés
A párom ma esti műszakban van. Nemrég jöttem el tőle vittem neki vacsorát a munkahelyére. Hazajöttem és bekapcsoltam a gépet be akartam lépni a facebookomra. De bejelentkezve maradt. Nem szoktam kutakodni a dolgai között de gondoltam ha már így van megnézem az üzeneteit. Bár ne tettem volna. A volt barátnőjével beszélget. Szóba kerültem én is. Azt mondta a csajnak hogy én egy főnyeremény vagyok, igazi feleség típus, de nem szeret úgy mint ahogy őt szerette. Ő neki az "igazi" én pedig a "megfelelő". A beszélgetésből kiderült hogy találkozott is vele azt mondta a párom neki hogy megijedt mert nem gondolta hogy még ilyen erősek az érzései iránta, és szinte napi szinten tartja vele a kapcsolatot. Most mit gondoljak? Nem tudom ezzel kit alázott meg jobban engem vagy azt a másik csajt. Végülis engem tart "feleség típusnak", főnyereménynek. Nem tudom. Ti mit gondoltok erről az egészről? Mit tennétek?
2014. máj. 16. 19:39
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nem feküdtek le egymással a beszélgetésükből ez is kiderült. Tiszteletben tartott engem. Írta a csaj hogy "nem csaltad meg mert nem léptük át a határt"
2014. máj. 16. 19:52
 12/22 A kérdező kommentje:
Azért nem lesz azzal a csajjal mert túl hullámzó volt a kapcsolatuk, sokat veszekedtek. Nem tudom van-e félnivalóm. Azt se tudom hogy felrúgjak-e egy jól működő kapcsolatot ezek alapján. Én szeretem nagyon.
2014. máj. 16. 19:54
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Véded, mert szereted. Azonban már régen rossz, ha ilyen őszinte vallomásokat tesz a párod egy másik nőnek, hogy ő az " igazi", és keresi,találkoznak. Ahogy olvasom a soraid nagyon bizonytalan lehet a párod, hogy mit is akar valójában, mert másba szerelmes, és mással működik jól a kapcsolata. Tedd fel magadnak a kérdést, nem félnél mindig,hogy mikor fog megcsalni? Mikor lesz a szerelem nagyobb erő? Ha meg a csaj ilyeneket ír "nem csaltad meg mert nem léptük át a határt", akkor valószínűleg már volt is valami, csak maximum még nem feküdtek le.
2014. máj. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

szerintem már azzal bőven átlépte a határt, hogy azt írta, ő az igazi, te pedig csak feleségnek vagy jó. Mert itt a feleség szó nem azt jelenti, hogy a másik fele, a társa, a mindene.....hanem az a nő, aki gondoskodik róla. Viszed neki a kaját a munkahelyére, dédelgeted, szereted, melletted biztonságban, kényelemben érzi magát = főnyeremény vagy!

De aki izgalmat, pezsgést, vágyat kelt benne, akit igazinak tart, az nem te vagy, hanem ő.


Kell neked egy ilyen pasi?!

2014. máj. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Én mindezek fényében továbbra is azt mondom,hogy akinek van önbecsülése,az nem éri be a második szereppel.Nem te vagy az igazi,tehát könnyen válhatsz vesztessé ebben a játékban.A helyedben ezt nem várnám meg.
2014. máj. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Elég komoly amit leírtál.

Várj egy kicsit! Tegyél úgy mintha nem tudnál semmit. Lépjél ki a gépből, mintha nem hagyta volna úgy.

Pár nap múlva célozgass rá, hogy úgy érzed nem szeret eléggé. Nézd meg a reakcióját.

Megint pár nap múlva célozgass rá, hogy az előző pasid többet adott neked mint ő. Nézd meg a reakcióját.

Megint pát nap múlva célozgass rá, hogy neked több kell és dobod.

Aztán dobd! Lássuk visszakönyörgi e magát...és megad e neked majd mindent?!

2014. máj. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Bármennyire szeretném, biztos hogy otthagynám azt aki a hátam mögött ilyeneket mond. Azért ez elég undorító.. ha erősebbek a volt barátnője iránt az érzelmei és még ezt le is meri írni.. akkor gondolj már bele miket mondott amikor találkoztak. Szerinted mi lehet a "határ"? az hogy nem feküdtek le? de lehet más éppen volt. vagy ha most nem majd legközelebb. ne cseszd el az életed egy ilyen alakra.
2014. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nem mondom meg mit tegyél, csak mindenki számára egy kis gondolatébresztőt írok:


Minden ember életében van egy IGAZI, van valaki, akire öregkorban visszagondol s mosolyogva azt mondja: IGEN Ő VOLT AZ... Ez a valaki az esetek nagy többségében nem egyezik meg azzal a személlyel akivel leéli az életét...

Hiszen ezek általában első diákszerelmek, melyek véget érnek az éretlenség miatt... Aztán az ember megy egyik kapcsolatból a másikba... Minegyiket szertni fogja, csak másképp... S legeslegbelül ott mélyen elzárja magában azt a valakit akivel nem működött mégis mosolyt csal az arcára az emlékezés...


Nincs ebben semmi rossz.. Az, hogy ezt felvállalja valaki saját maga előtt tiszteletreméltó dolog. Az, hogy ezt a párjának elmondja, hogy volt vki aki..., DE TE VAGY AZ akivel együtt akarok megöregedni... S ezt éretten megbeszélik, megértik az egy szép dolog... Nos az, hogy a másik csajnak a te hátad mögött ilyet irt... Ne egyenes dolog...


Nem mondom, hogy dobd ki, lépj le... Nem mondom, hogy taktikázz, célozgass stb... Egyszerűen higgadtan egy nyugodt pillanatotokban üljetek le és két értelmes felnőtt módjára BESZÉLGESSETEK! Mond el neki, hogy nagyon szereted, de véletlenül ez és ez a tudomásodra jutott és emiatt zavart érzel magadban és szeretnéd letisztázni... Ami a legfontosabb, hogy ne úgy alakítsd a beszélgetést, hogy azt mondja amit hallani akarsz, hanem teremtsd meg az őszinte beszélgetés harmóniáját!!!


Aztán majd eldöntöd, hogy a kapott információkkal mihez kezdesz...


Sok sikert!!!26/N

2014. máj. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Szerintem a 14-es válaszoló leírta a lényeget.


Te mit akarsz? Akarsz-e csak feleség és később megcsalt feleség lenni, vagy akarsz szerelemmel szeretett nő lenni? Elég neked ha te szeretsz jobban ebben kapcsolatban, mert egyértelmű, hogy ő szeret téged kevésbé (az egyik mindég jobban szeret).

Ebben a felállásban ha később gyerek jön a képbe biztos a megcsalás.

Szóval azt döntsd el, hogy te mit akarsz, vannak nők akiknek legfontosabb, hogy feleségek legyenek, a többi meg mindegy, aztán pár év múlva arra vágynak, hogy szerelemmel, vággyal kívánják, szeressék őket.

Egyébként vannak ilyen férfiak akik tudatában két nő létezik, egy akit imádni lehet, másik aki feleségnek, esetleg keltetőgépnek ideális. A " főnyeremény" az "igazi" az amikor a kettő fedi egymást és szerelemmel, vággyal kívánják, szeretik azt aki feleségnek-társnak is megfelel. Jól gondold át ezt.

Én nem szeretnék "megfelelő feleség típus" lenni akit megcsalnak, mert az izgalmat, a szenvedélyt, az érzést más "típusnál" kapja meg. Veled józan átgondolt megfontolásból van. Te tudod, hogy neked ez elég-e.

2014. máj. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szerintem azért megint más az első szerelem.. Persze, mondhatni, hogy szinte mindenkinek volt, és valóban az első szerelem, az csak az első szerelem marad.

Viszont ez már túl megy azon a kategórián, hogy eszünkbe jutnak a szép emlékek és megmosolyogjuk őket..

Ez a férfi szinte szerelmi vallomást tesz azzal, hogy kijelenti az exének, hogy neki ő az igazi, és ,hogy annyira mint ahogy őt szerette, nem szereti a mostani párját. Nem hiszem,hogy sokan tennének ilyen vallomást ha már valóban nincsenek érzések vagy remények a másik iránt. Ráadásul találkozott vele ( a kérdező háta mögött) , rendszeresen beszélnek és valószínűleg volt is valami, ha nem is jutott el a dolog szexig.

A taktikázás szerintem egyébként nem vezet sehová, akit máshová húz a szíve, az előbb-utóbb úgy is elmegy. Szerintem mindenkinek meg kell, hogy legyen az az esélye, hogy olyas valakivel legyen együtt, akit nagyon szeret és viszont szeretik, és ahol már nem jár a másiknak az ex vagy az első szerelem a fejében, meg nem zaklatja fel a tény ,hogy esetleg az ex még érez iránta valamit, mert ott van neki az az ember, akivel le akarja élni az életét. Én nem ezt éreztem a leírásokból a kérdezőnél, és nem szeretném én sem megmondani,hogy mit tegyen, mert ez az ő élete és ő tudja, hogy még mennyire tudna megbízni ezek után a párjában vagy, hogy jó ez-e neki így, hogy tudja, hogy a párját valószínűleg máshová is húzza a szíve. Viszont ilyenkor gyakran elveszi a józan eszünket a szerelem és próbáljuk védeni a párunkat ( vagy ezáltal magunkat), és én is beleestem egyszer egy ilyen hibába, ezért buzdítani sem szeretném, mert most még nincs gyerek, házasság, még most találhat olyan párt aki csak érte van oda meg vissza, és ez mindenkinek kijár, neki is.

2014. máj. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!