Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoljak erről az egészrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak erről az egészről? Ti szakítanátok vagy csak túlreagálom?

Figyelt kérdés
A párom ma esti műszakban van. Nemrég jöttem el tőle vittem neki vacsorát a munkahelyére. Hazajöttem és bekapcsoltam a gépet be akartam lépni a facebookomra. De bejelentkezve maradt. Nem szoktam kutakodni a dolgai között de gondoltam ha már így van megnézem az üzeneteit. Bár ne tettem volna. A volt barátnőjével beszélget. Szóba kerültem én is. Azt mondta a csajnak hogy én egy főnyeremény vagyok, igazi feleség típus, de nem szeret úgy mint ahogy őt szerette. Ő neki az "igazi" én pedig a "megfelelő". A beszélgetésből kiderült hogy találkozott is vele azt mondta a párom neki hogy megijedt mert nem gondolta hogy még ilyen erősek az érzései iránta, és szinte napi szinten tartja vele a kapcsolatot. Most mit gondoljak? Nem tudom ezzel kit alázott meg jobban engem vagy azt a másik csajt. Végülis engem tart "feleség típusnak", főnyereménynek. Nem tudom. Ti mit gondoltok erről az egészről? Mit tennétek?
2014. máj. 16. 19:39
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Nem első szerelme az a csaj. Sokadik kapcsolata volt. De csak ezzel az exével tartja a kapcsolatot. Legalábbis a jelek szerint.
2014. máj. 17. 02:24
 22/22 anonim válasza:
Èn ugy gondolom hogy a tetti megcsalást ha valaki olyan megtudja bocsájtani...viszont az érzelmi megcsalás az necces...mig a testi hamarabb elmúlik ,addig az érzelmi talán soha sem...Tedd fel magadnak a kérdést hogy akarsz igy élni ? Bizol benne? Nem akarok az ördögöt a falra festeni de lehet ha most nem tették meg legkôzelebb bátrabbak lesznek..Bizom benne h nem igy lesz.
2014. jún. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!