Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki részegen szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki részegen szerelmet vall (de józanon még nem tette meg), akkor az a valaki tényleg szeret, vagy csak az alkohol mondatja vele?

Figyelt kérdés

Nagyon aranyos a srác, de tényleg, még részegen is, de nem ismerem egy hónapja se. Ha részegen, egy haverokkal eltöltött ivós este alatt írogatja, hogy ő ennyre meg annyira imád (egyéb rettenetesen cuki dolgok mellett), akkor tényleg szerethet, vagy csak a hangulat? Nyilván ennyi ismertség után nem fog józanul a szemembe nézni, és sírig tartó szerelmet esküdni.


Szerintetek? Reménykedhetek, hogy tényleg?


ő 28 éves, én 21 vagyok...


2014. máj. 16. 21:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
Nem igazi szerelem, csak túlzott.
2014. máj. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Irogatni más, mint szemtől szemben. Van a mondás, miszerint vedd véresen komolyan, ami egy részeg ember mondd. Szóval lehet alapja.
2014. máj. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szeretlek! /hikk/ <3
2014. máj. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tetszel neki, DE

(és most csak magamból indulok ki). Mivel nekem nincs barátom és eléggé szeretethiányom is van néha, amit amúgy elég jól leplepezek..de részegen nehezebb. És olyankor felerősödik bennem az érzés, hogy ki kell fejezzem mindenkinek hogy én mennyire szeretem, mert tök jól esne ha nekem is ezt mondaná valaki, tök mindegy ki. Aztán másnap totál megbánom az egészet, mert bár kedvelem az illetőt, de közel sem szeretem. Egyszerűen csak az alkohol erősítte fel az érzéseimet :)

2014. máj. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Hát, köszönöm a válaszokat... És hogy ilyen gyorsak voltatok!
2014. máj. 16. 21:58
 6/16 anonim ***** válasza:

A nők esetén szerelem..a férfiak esetén meg akarnak d..ni..tapasztalat

Hogy hívják a srácot?

Az egyik haverom 28 ugyanezt csinálja...nem nem szerelmes, csak tetszik neki a lány( egyszerre persze több) ilyenkor túláradóan próbál a bugyijába jutni..persze csak viberen keresztül..

Komolyan is gondolja, hogy imádja..éshú..így meg úgy...

De ez enm szerelem..

Pl ha talalkozunk es a buliban vot egy csaj, aki nagyon tetszett neki,makkor elmondjahgy ő " szerelmes lett"

De nála ez szavajárás...sosem hazudik...de az nem szerelem, csak így mondja, ha nagyon tetszik neki valak..

2014. máj. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
a részegen mondott dolgok olyanok mint a viccek, mindegyiknek a fele igaz :) ezért nem valószínű, h tényleg teljes mértékben a rózsaszín ködben úszik, hanem csak minimálisan, de megvan az esélye a kialakulásnak :3
2014. máj. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ha csak a bugyimba akarna bejutni, nem mondana ilyeneket, már megtörtént a dolog, többször is, mindenféle szerelmi vallomás nélkül is. Valójában úgy viselkedünk, mint egy pár, és kétlem, hogy bármelyik másik lánnyal ezt csinálná, nyilván nem tudhatom, de azért olyan érzésem van, hogy ő nem az a fajta (fél éve szakított a 4,5 éve tartó kapcsolatával, akit egy 5,5 évig tartó előzött meg, nem hangzik egy túlzottan nőcsábász alkatnak)...
2014. máj. 16. 22:03
 9/16 anonim ***** válasza:

Ajjaj..

Hogy hívjak.. Túl sok minden passzol;)

És téged? ( Eszter, Szilvi, vagy a 3. Lány neve nem jut eszembe)

2014. máj. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor viszont Te vagy kicsit naív. Egy 4,5 és 5 éves kapcsolat után szerinted majd félév alatt ismét szerelmes lesz?:) Ugyan..férfi..és kell neki egy partner, de fél kezemet rá merném tenni, hogy több érzést táplál az exe iránt mint irántad. :S:S..józanom ezért nem mondja :D
2014. máj. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!