Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sokáig működhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sokáig működhet egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés
Iskolában három hónapja vagyok együtt egy lánnyal, aki az osztálytársam. Átlagosnak mondják a többiek, de nekem nagyon bejön, főleg olyanoknak tetszik az osztályban, akik nem néznek ki jól. Iskolában nem vagyunk együtt egyáltalán, tudja mindenki, de nem logunk egymás nyakában, naponta 1x elkisérem egy olyan órára amin külön vagyunk, és ott egy csók stb. Hétköznap 2x egy órát vagyunk, amikor van egy közös lyukas óránk. Hétvégén pedig találkozunk 4-5 órára, múltkor 8 volt mert itt volt nálam. Utóbbi két héten hétvégén nem találkoztunk, múlt héten az apjával volt, most pedig beteg volt szerdától. Amúgy a barátnőm nagyon kedves, aranyos, jó tanuló, és a szememben a lehető legszebb lány.. Magamról annyit, hogy csendes vagyok, elvileg jól nézek ki, magasabb az átlagnál, jól tanulok. Mivel csendes vagyok suliban ha beszélünk mások előtt nem nagyon találok témát, de randin általában van és ő feldob újakat. Most volt szülinapom, és egy szivecskes milkat, egy közös képpel volt az ajándékom, szóval nem egyoldalú a szerelem. Azt még tudni kell, hogy nagyon illedelmes vagyok, én akarok mindent fizetni, nem vagyok csajozós típus, és mi vagyunk egymásnak az elsők, egyben remélem az utolsók is. Szerintetek így hosszú távú lehet? (iskolában lehangolt vagyok ha nem néz rám, vagy más hülyeségein nevet) 16 évesek vagyunk
2014. máj. 17. 10:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Kérdeztem hogy nem zavarja, hogy csendes vagyok, azt mondta az ilyen fiúkat szereti.
2014. máj. 17. 10:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem.Mert én azt írtam.
2014. máj. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet ennyi alapjan egy kspcsolstot megitelni ,hogy hosszu lesz, vagy nem. :) Volt mar olyan, hogy azt mondtak h biztos csalta futo kapcsolat lesz es mar hazasok. De volt a masik esetbe is.. Fontos , hogy minda2-en ugy gondoljatok a kozos eletet. Ha problema van azt megbeszèlni stb.
2014. máj. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne adj más véleményére, mintha befolyásolná vmiben mások véleménye :D 5-8 óra az jó sztem, de lehetne egész nap is :D ne hanyagold el, most egy kis szünet az apja miatt és betegség miatt nem a világ vége :D
2014. máj. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!