Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom, de én még mindig szeretem őt. Hogyan kaphatnám vissza?

Figyelt kérdés

Történet: fél éve vagyunk együtt, és a szakítás 2 hete azért történt, mert neki nagyon kevés szabadideje van, sokat utazik a munkája miatt és így nem jut rám annyi idő, amennyit én szeretnék. Emiatt sok vita volt, többször volt olyan, hogy én akartam szakítani a kevés együttlét miatt, de képtelen voltam rá, mert szeretem őt nagyon.

Azt mondta, hogy már nem tudja mit érez irántam, és nem akarja folytatni, de szerintm csak össze van zavarodva.

Nagyon szeretnék vele együtt lenni, de nem tudom várjak-e meg vagy egyáltalán mit csinaljak?


2014. máj. 18. 11:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha azt mondja, nem tudja, mit érez irántad, az sajnos egyértelműen azt jelenti, nem szeret és nem akar már tőled semmit.

Aki szeret valakit, az tudja, hogy mit érez, és az a valaki is pontosan tudja.

És aki szeret valakit, az akarja folytatni is.

Aki azt mondja, nem tudja, mit érez, az NEM szeret, csak fél kimondani ezt.

2014. jún. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!