Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy mikor már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mikor már eszeveszettül jól elvagyok egy lánnyal, és történhetnének dolgok, hirtelen visszakozik, és utána kezdhetem előröl az egészet. Fárasztó!?

Figyelt kérdés
Egyébként egy lányról van szó... És már párszor bepróbálkoztam, és Ő is flörtölget velem, de amikor már történne egy csók, vagy ilyesmi, hirtelen elmenekül, vagy valami kamudolgot mond, és utána hoppon maradok, mert nem értem...
2009. dec. 28. 21:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És utána meg kerül... Egy jó ideig... Nem értem. :(
2009. dec. 28. 22:02
 2/11 anonim ***** válasza:
nem lehet h fél a csóktól ? lehet el lenne neki az első (nemtom a kort meg iet )
2009. dec. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem bízik benned ...
2009. dec. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Na ez az öcsém amit soha nem fogunk megérteni:D jó pár lánnyal jártam így én is...még ma is írt az egyik nekem, persze én nem nagyon foglalkozok ezekkel:P mindig találni normálisat is:) meg nő nélkül is sokszor jó:D egy kis ideig:P
2009. dec. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
14 éves.. De volt már barátja előttem, 2-3... De miért ne bízna bennem?
2009. dec. 28. 22:08
 6/11 anonim ***** válasza:

14 évesen túl van 2-3 baráton?? :O

az szép...

2009. dec. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2dik vagyok Hát figyeljh lehet fél, hogy komolyá válhat, és hogy kész e erre, lehet, hogy fél, hogy kihasználnád, vagy hülíted... legtöbbször ez az ok. Aztán lehet, hogy nem akarja, hogy azt hidd könnyen adja magát ilyesmik lehetnek ....
2009. dec. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja, csak ha már 4-5 alkalommal játsza ezt el velem, észrevehetné, hogy én komolyan gondolom a dolgot...
2009. dec. 28. 22:13
 9/11 anonim ***** válasza:

én nemrég játszottam el ezt egy barátommal... Bennem csak annyi motoszkált, hogy ha hagyom h megcsókoljon, akkor hogy lesz tovább...ennyit akart? vagy lhet több is? kerülni fog ezek után? elmondja valakinek? és még sorolhatnám... csak már annyira készek voltunk h a srác hirtelen megcsókolt és kész...és pont ez a határozottság kellett...mert előtte vagy 1 óra elment azzal h bizonytalan vagyok meg ilyenek...végülis nem baj mert addig csak húztuk egymás idegeit.

Szóval szerintem ilyenkor határozottnak kell lenni. Lesmárolod....onnantól kezdve meg kétesélyes a dolog...:)

16/L

2009. dec. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jaja, de bármilyen határozott vagyok, bármennyire megtörténne, szó szerint "elszalad". :D
2009. dec. 28. 22:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!