Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van ha a fiú és a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha a fiú és a lány vezetékneve is ugyanaz?

Figyelt kérdés

Tehát arra gondolok, hogy fiú és lány járnak, és mind a kettőnek ugyanaz a vezetékneve: pl Szabó, ez elég gyakori családnév.

Volt már valakivel ilyen?Nem volt fura? Vagy esetleg, hogy ez ok volt rá, hogy ezért ne jöjjön össze a másik féllel?


2009. dec. 28. 23:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
semmi, ha összeházasodnak, nem kell nevet változtatni. van ilyen ismerősünk.
2009. dec. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én inkább fiatalabb korúakra, esetleg tizen évesekre gondolok. Hiszen akkor még minden ciki...
2009. dec. 28. 23:13
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vicces! Nekem vannak ismerőseim akik járnak és minda ketten a Kovács vezeték nevet viselik! Az első percben persze ciki,de addig és nem tovább!
2009. dec. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
hehe, éppen a szabó névről lenne szó, az ismerősök esetében. sztem ez nem kell, h gond legyen.
2009. dec. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Ez nagyon veszélyes!! Előbb-utóbb biztos lebukás. A srác biztosan börtönbe kerül, téged meg elvisznek elvonókúrára...
2009. dec. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hát én ezt sehogy sem értem mi lenne ciki ebben, akárhány éves vagy
2009. dec. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez dehogy ciki!! :D:D Sőt gondoljunk bele egy kicsit a sztárvilágba :D Penelope Cruise és Tom Cruise is 1ütt voltak és nem is kis ideig :D:D Ha egy olyan pár kibirja akit mindennap a lesifotosok kergetnek akkor ez egy hétköznapi embernek semmi xD
2009. dec. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szerintem olyan édes :D:D
2009. dec. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Oké,hogy kiejtésben azonos Penelopé és Tom vezeték neve...

De leírva nem: Penelopé Cruz

Tom Cruise

2009. dec. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Iszonyú ciki. Nehogy összejöjjetek. Rajtatok fog nevetni mindenki. Most pl én is.
2009. dec. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!