Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megcsal a feleségem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal a feleségem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nem valami rég vagyunk házasok, én 20 vagyok, ő 19. Mostanában elég sokat telefonálgat úgy, hogy elvonul a másik szobába és bezárja az ajtót, amiután végzett az egyetemen késő este jön haza (kb. 11, fél 12 fele) és amikor közelednék felé szexuálisan mindig azt mondja, hogy fáradt, hogy nincs kedve vagy hogy fáj a feje. Szerintetek mit tegyek?

2014. máj. 19. 08:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69%

Hát nézd még fiatalok vagytok, nem tudom miért házasodtatok össze egyáltalán, szakítani könnyebb mint elválni.

Na mindegy, szerintem beszéld meg vele mert így nincs értelme folytatni ezt a dolgot...

2014. máj. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
3%

Válj el, még fiatal vagy ne pocsékold az életed egy ilyen könnyü kis nőcskére!


Egyáltalán hogy tudtad elvenni, gondolom addig megjátszotta a szerető társat, most meg a " boldogságát keresi" !


Én még az elbeszélgetést sem javaslom ilyen fiatalon.


Kutyából nem lesz szalonna!!!

2014. máj. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Bence_ ***** válasza:
79%
Mit mond kivel beszél, miért jön ilyen későn? Volt amikor jó volt a kapcsolatotok?
2014. máj. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Amikor megkérdezem azt mondja hogy semmi közöm hozzá és hogy miért érdekel engem:( Igen volt jó időszakunk.
2014. máj. 19. 08:29
 5/27 Kései Sirató ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy mi a helyzet.

Ebben az életkorban még mindkettőtöknek szüksége van szórakozásra is. Nem feltétlenül csal meg, azonban így nem tudjuk kizárni ezt a lehetőséget se.

2014. máj. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%
Semmi közöd hozzá?Hú ez kemény!
2014. máj. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
62%

Tudod kérdező, kivel csinálják ezt meg a nők?


AKIVEL MEGLEHET!!!

2014. máj. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Semmi közöd hozzá?

Ez elég durva.

Ha nincs is neki más, akkor is biztos, hogy már nem akar veled lenni.

2014. máj. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Félév vége, vizsgaidőszak eleje van. Érthető, hogy nem viselkedik teljesen normálisan minden egyetemista. Ilyenkor tényleg reális, hogy valaki 11-re meg éjfélre ér haza, mert csoportosan tanulnak. Én várnék a vizsgaidőszak végéig azzal, hogy lépjek. Ha akkor el tudja magyarázni, mi volt, akkor jó, ha nem, akkor még mindig lapátra teheted. Azon a pár hónapon nem múlik semmi.
2014. máj. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
8%
Ki vagy te kérdező? A pontozásod alapján a hűséges feleség!!!!
2014. máj. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!