Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom féltékeny, megszabja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom féltékeny, megszabja mit vehetek fel. Mit tehetnék? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem szeretné,ha látnák a fenekem, ezért a hosszú felsőket javasolja. ( nem szeretem a farmert, sztreccses,testhezálló nadrágokat hordok csak)

Valamint nyárra a rövidnadrág sincs kedvére, valamint a térdig le nem érő szoknyák.


Mindezeket azért, mert féltékeny és hogy a szavaival éljek: "ne nézegessen más" .


Ez nem magamutogatás, nem cicanadrágot hordok, ezek rendes nadrágok, amik kiemelik a domborulatokat.

Én ebben semmi problémát nem látok és nem szeretném magam takargatni.

Nyáron mindenki rövidnadrágokat és szoknyákat hord..


2014. máj. 19. 12:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát persze..megmondja mit vehetsz fel. Legközelebb már eltilt a barátaidtól. És engedélyt kellene kérned ahhoz is, hogy a barátnőiddel találkozz. Tiszta röhej.. Tényleg, tök komolyan ilyen kapcsolatot akarsz?


Én is anno kivágtam azt a pasi aki kb ilyen kaliber volt. Csak nála az öltözködéssel nem volt probléma...eleinte csak nem hagytam hogy parancsolgasson...csak csináltam amit akartam, mentem ahova és akivel akartam. utána meg hallgattam az ordítozást...

Később keményebbek lettek a dolgok. Otthagytam. Én nem vagyok senkinek a tulajdona és alárendeltje, hogy parancsolgasson.


Ha ezt akarod, szíved joga, de én személy szerint nem javasolnám mert bele lehet bolondulni...

2014. máj. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok... még annyit hogy az elején az én exem se volt ilyen.... fokozatosan egyre rosszabb lett. És csak mondom, hogy nálam is az első pofon tette be a kaput...mikor visszaütöttem csak pislogott...lényeg, hogy otthagytam utána.


Biztos lehetsz benne, hogy előbb utóbb ti is eljuttok ide, ha nem hagyod ott.

2014. máj. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
57%

Volt már dolgod ilyen típussal, és mégis emellett az idióta mellett vagy.

Nincs több hozzáfűznivalóm, "megérdemelsz" minden sz*rt, ami ezután fog történni veled.

Értsd meg, hogy normális férfinek eszébe sem jut megszabni, hogy mit vehet fel a párja! Sőt úgy egyáltalán normális emberek akik kapcsolatban vannak MEGKÉRIK egymást dolgokra, nem parancsolgatnak.

2014. máj. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!