Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én vagyok a szemét?

Figyelt kérdés

van egy lány, akibe szerelmes vagyok, minden nap beszélgetek vele facen meg stb, de

néha rámjön az, h szar kedvem van, ő se ír vagy amit írt az egyenlő a nullával vagy rosszabb mint ha nem is írt volna (mondjuk egy like kéz facebook chaten)

akk elmegy a kedvem az egésztől és képes lennék meggyőzni magam, h nem is szeretem, azzal az indokkal, h reménytelen ő nem is szeret és esélytelen stb...

csináltam párszor, h nem beszéltem vele 2-3 napig és az elég rosszul esett neki és nekem szerintem még rosszabbul, mert már pár hónapja minden nap beszélünk és szerintetek ha eljátszom még ezt 1x-2x akk

én vagyok a szemét? de csak azért mert nem érzem a törődést, mert amikor rossz kedvem volt vagy leszarja, vagy ő vidít fel :$



2014. máj. 19. 13:05
 1/6 emi 79 válasza:
Én most pont így vagyok egy pasival.Kb 2hónapja ismerem eleinte szépen indult mindennap chateltünk törődött velem kedveskedett most meg 2hete olyan furcsa rideg lett és nem tudom miért.Ha rákérdezek azt mondja szeret de magától nem mondaná.Szakítani nem akar...tanácstalan vagyok
2014. máj. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jah, de mi még nem tartunk a kapcsolat szintjén az kimaradt
2014. máj. 19. 13:16
 3/6 anonim ***** válasza:
igen.
2014. máj. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja. Az vagy. Bocs de ezt így nem illik. Akkor beszélj vele normálisan meg minden. Meg tudod ha bekattan neked hogy szutyk kedved van attól neki lehet hogy jó lenne. De mivel fontos vagy neki igyekszik felvidítani. Ha nem akkor arra azt tudom mondani hogy igencsak nyomasztó lehet ha valaki aki fontos neked folyton depis. Mert akkor szinte neki is odaadod. Èrted?
2014. máj. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hány évesek vagytok? Lehet még éretlen vagy egy kapcsolatra?
2014. máj. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Andrea Henrietta ***** válasza:
Próbáltad ezt megbeszélni vele? Mondd el neki mit érzel, hogy mit szerenél, és hogy mi esik rosszul. Mondd el neki, hogy járnál vele (vagy amit szeretnél). Lehet hogy megérti, járni kezdtek és jön a happy end. Ha viszont vonakodik és nem akar semmi komolyabbat, akkor a barátzónába kerültél, és így felejtős az egész. Abban az esetben keress más lányt, akit jobban megérdemelsz.
2014. máj. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!