Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem túl magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam a szakításon?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már gyerek, 20 éves vagyok. Pár napja lett vége egy közel 3 éves kapcsolatomnak, és borzalmasan rosszul viselem. Tudom, persze mindenki azt mondja, hogy idővel jobb lesz, én is tudom ezt, de jelen pillanatban olyan mély depresszióba estem, hogy nem látok kiutat. Mindenről ő jut az eszembe, és úgy érzem állandóan, mintha ülnének a mellkasomon... mintha már fizikailag fájna az egész... Voltak napok amikor semmit nem ettem, az már egy picit jobb, de ígyis annyit eszek mint egy csecsemő, már közel 5 kilót fogytam, mindezt egy hét alatt. Próbálok kimozdulni, a barátnőimmel lenni, de ha velük vagyok, akkor is r gondolok, csak tompábban... nem tudom hogy fejezzem ki... De amikor egyedül vagyok akkor végem... És már az önpusztító gondolatok is előjöttek. Tudom, hogy hülyeség és ki akarok keveredni ebből, ezért is kérdezem meg itt, hogy nektek mi segített, amikor hasonló helyzetben voltatok? Egyébként nem váltunk el rosszban, csak már nem működött a kapcsolat, sokat veszekedtünk és valahol mélyen ezt is akartam, de most hogy vége lett pedig össze törtem.
2014. máj. 19. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak az ido mulasa segit ezen, illetve ha megjelenik valaki korulotted, aki felkelti a figyelmed.
2014. máj. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy nem akarok mostanában új kapcsolatot kezdeni, mert egyrészt valahogy ki kell másznom ebből a gödörből, másrészt meg félek, hogy ugyan ez lesz a vége. :/ Tudom, ez hülye duma, de nem szeretném magam kapcsolattal gyógyítani.
2014. máj. 19. 14:37
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Gondold át, hogy miért volt a szakitás, hogy mégis hiányzik ez neked?A nyugalom többet ér mindennap, mint az ordibálást hallgatni!
2014. máj. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan annyira érzed magadat mélyponton, amennyire magasan jártál amikor örülni tudtál magadnak, az akkori párod jelenlétén keresztül.

Fontos lenne ezt megértened, és a fájdalmat másképpen fogod megélni.

Maga a boldogság és az öröm amit megtapasztaltál önmagadból, az most is benned van.Csak az a személy akivel mindez megosztódott, ő nincs jelen.Tartsd tiszteletben a múltat, de ne foglalkozz a múlttal.

Az emberi agy, természetéből adódóan foglalkozik a múlttal, megjelennek benned gondolatok, érzések, és mindezt a jelenedre vetıted ki.

Ezért próbàld a fàjdalmadat, a múltbéli gondolatoktól, emlékektől, érzésektől elvonatkoztatva megélni.

Amennyiben így teszel, a fàjdalomból újra boldogsàg lehet..

Mert nem csak a múltadat tiszteled meg azzal, hogy elfogadod és megérted, hanem önmagadat is.

Vonatkoztasss el a múlttól, és maradj nyitott a jelenben.

Amit eddig megtapasztaltàl boldogsàgot, azt nem veheti el tőled senki!

2014. máj. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagyon rosszul élem meg ezt az egészet és sokat jelent az is hogy válaszoltok.
2014. máj. 19. 18:32
 6/8 anonim válasza:
100%
Annyit tudok csak mondani, hogy idővel jobb lesz. Próbáld meg lefoglalni magad. Tanulás, munka, hobbi, olvasás, zenehallgatás, sétálás, barátok. Illetve szabadulj meg minden olyan tárgytól, ami rá emlékeztet. Én a mértékletes italozást is javaslom, kicsit feldobódsz és megnyugszol tőle tőle. Én is egy hosszú kapcsolaton vagyok túl, még mindig nagyon hiányzik az illető, pedig már több hónapja vége. Fiatal vagy még, csomó szép dolog vár rád még az életben, ebben biztos vagyok!
2014. máj. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :/
2014. máj. 20. 10:19
 8/8 A.R. ***** válasza:
100%

Mint mindenki én is átmentem ezen és csodák csodájára pont 20 évesen (most 21 vagyok). Mi 2 évig voltunk együtt, első szerelem mint a filmekben lángolt és elvakított. Eljegyzés közös jövő tervezése pont mint a TV ben. Persze addig amíg az egyik fél nem szeretne más, valami újat. Olyat amit még nem tapasztalt. Nem csoda ilyen az ember....kíváncsi. Nos kidobott a hölgy mert szeretett volna még élni. Ennek 10 hónapja és kijelenthetem, hogy nevetek és ismerkedek ezerrel és ha visszajönne se kéne már. De ne tudd meg elötte mit éltem át. 8 kg ot fogytam 2 hónap alatt. Eljártam én is de mikor egyedül voltam meghalt belőlem mind egy kis darab. Én se hittem senkinek az azt mondta idővel jobb lesz. De jobb lett tényleg, csak addig rossz amíg nem halványul. Én letöröltem mindenhonnan és le is tiltottam pedig jóban váltunk el de nem akartam látni róla semmit, hogy felejteni tudjak. Még a mai napig le van tiltva mert nem érdekel, hogy enyeleg az uj pasijával. Így jobb nekem. Most már nyitok más lányok felé és igyekszem.


Sok sikert kívánok neked és és tudom, hogy most nehéz de idővel sokkal könnyebb lesz. Ügyes legyél és vigyázz magadra semmi rosszat ne tegyél.


Üdv


Ricsi/21/Bp

2014. máj. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!