Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Falat húz közénk! Hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Falat húz közénk! Hogy lehet ledönteni ezt a falat? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

A párommal lassan 2 éve élünk együtt. Eleinte a szüleimnél laktunk, már 9 hónapja, hogy elköltöztünk.

Mostanában kezdem úgy érezni, hogy falat húz kettőnk közé. Látom, hogy nyomasztja valami, és ha megkérdezem, nem mondja el. Vannak elvárásai felém, amiket próbálok teljesíteni, viszont egyre nehezebb úgy, hogy nem érzem azt, hogy szeretne. Mondtam már neki, hogy mutassa ki, mert ez így nem jó, de semmi...

Ha próbálom felhozni a dolgot, mindig nagy veszekedés van belőle. Állítása szerint hisztizek. (lehet hogy igaza van, és túlreagálom, de ha egyszer érezni szeretném azt hogy szeret...)

A napokban szerettem volna meglepni, és felvettem egy szexi rucit, de meg sem hatotta...


Mitévő legyek? Hogy tudnám ezt a falat lerombolni? Hogy tudnám vele ezt megbeszélni úgy, hogy ne veszekedés legyen a vége?


Előre is köszönöm a segítségeket! :)


2014. máj. 19. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem mondja el mi a baja nem fogsz tudni semmit tenni.
2014. máj. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, tudom sajnos... de megőrülök!

Nyilvánvalóan van valami baja, mert előtte soha nem volt merevedési problémája.

2014. máj. 19. 14:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Kifelé tart a kapcsolatból, csak még nem meri a szemedbe mondani.
2014. máj. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Munkahelyén nincsenek problémák? Más lányok iránt nem érdeklődik? Exszel nem vehette fel a kapcsolatot?
2014. máj. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
okj-s képzésre jár, tudomásom szerint csak férfiakkal van egy "osztályban". Az exéről nem tudom, csak azt, hogy Angliában van... :/
2014. máj. 19. 16:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalat alapján tudom azt mondani, hogy valószínűleg már nem szeret. Csak fél elmondani, és fél a következményektől, a változástól, mert 2 év alatt igencsak megszokássá válik egy párkapcsolat, amiből nehéz kilépni.
2014. máj. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!