Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a megoldás ha barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás ha barátnőm akar kutyát én pedig nem?

Figyelt kérdés
Én nem szeretnék kutyát venni, de ő nagyon szeretne a közös lakásunkba amit jövőre fogunk megvenni.
2014. máj. 11. 13:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Valamelyikőtöknek engedni kell.


Te miért nem szeretnél? Rossz tapasztalatod volt kutyákkal korábban? Nekem ötéves korom óta vannak kutyáim, lakásban és kertesházban is tartottunk. Nincs ebben semmi rossz.

2014. máj. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
43%
Akkor nem lesz kutya. Neki kell ebben engedni. Nem szabad egy állatot ráerőltetni senkire -pontot ugyanúgy, mint ahogy gyereket se szabadna,,,,,
2014. máj. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
16%
Egyezzetek meg egy kis termetű kutyában. Nekünk Yorkink van, nagyon aranyos és lakásban is nyugodtan tartható.
2014. máj. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
57%

Én sem akartam kutyát, a párom viszont nagyon...Láttam hogy mennyire szeretne, komolyan 3 hétig búslakodott, miután megeggyeztünk, hogy nem vagyunk az életünknek abban a szakaszában, hogy vehetnénk...


Végül engedtem a 21-ből és felhívtam egy tenyésztőt, két nap múlva itt volt a kiskityánk.


Azzal a feltétellel vállaltam, hogy ő gondozza, viszi orvoshoz, tanítja meg a szobatisztaságra, takarít utána ha odapiszkít (még az elején) és takarít utána általánosságban, szőrt meg ilyeneket...


Mostmár én is imádom a kutyusunkat, de továbbra is a vele járó gondok 90%-a a páromé...Én csak akkor segítek ha neki nincs ideje, vagy lehetősége, esetleg amikor megkér.



Sétálni, játszani együtt szoktunk vele.

Egy fekete labri.

2014. máj. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
69%
Leültök, és addig nem álltok fel, amíg mindkettőtöknek elfogadható megoldást ki nem agyaltok. Annak semmi értelme, hogy a barátnőd lemond a kedvedért egy számára fontos dologról, de annak sincs, hogy te belemész, aztán folyton ölitek egymást. Mindkét esetben szakítás lenne, az tuti.
2014. máj. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Egyezzetek meg valami más állatban, ami annyira nem jár sok gonddal. Hal, hörcsög stb. Neki is lesz állata, téged nem idegesít.
2014. máj. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Imádom az ilyen retardált kérdéseket, most 2 mondat alapján tegyen valak igazságot...

Miért nem akarsz kutyát mégis? Miért ragaszkodik ennyire a barátnőd ehhez??

2014. máj. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

off: Emlékszem apukám sem akart macskát a házban, könyörögtünk anyával neki hetekig, végül megengedte, és a családunk szerves tagja volt.


On: jövőre veszitek meg a házat, még BŐVEN van időtök. Szerintem elég akkor megbeszélni mikor majd beköltöztök. Egy év alatt nagyon sok minden történhet, ne vesszetek már össze rajta.

2014. máj. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
2 éve együtt vagyunk, azt mondta, hogyha nem lesz kutya akkor szakít velem.
2014. máj. 11. 13:30
 10/23 anonim ***** válasza:
95%
Faxa. Ez ám a szerelem. Majd a gyermekvállalásnal is igy lesz? Menjen amerre lat, en biztos nem hagynám magam zsarolni. Egy kutya többet er, mint egy ember, mint a társa????
2014. máj. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!