Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok az internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az internetes társkeresőkön vannak álruhába bújt nők/férfiak? Illetve lehet-e ott társat találni. Elmondom az ezzel kapcsolatos negatív élményeimet.

Figyelt kérdés
Sajnos mivel a való életben nem megy könnyen az ismerkedés, ezért 2008 januárjában felregisztráltam magam sok társkeresőre. Eleinte nagyon kevés levelet kaptam, kevés találkozó volt, és egyik sem az igazi. Mígnem 2008.június 4-én az egyik internetes oldalról egy lány írt nekem, már az első levélben is szeretettel beszélt rólam: "Hihetetlen, hogy vannak még ilyen férfiak". Aztán másnap felvettem msn-re, és el is kezdődött az msn-es kapcsolatunk. Mindent megbeszéltünk egymással, volt, hogy egy nap 5 órát msn-eztünk, zenéket kaptam tőle. Nagyon jól emlékszem arra a napra, amikor azt írta nekem, hogy én vagyok az ő ideálja külsőleg és belsőleg is, és minden nap megsimogatja az arcom a fotón, amit küldtem. Akkor elgondolkodtam vajon miért mondhatja ezt nekem? Hisz még nem is ismer személyesen. Egy hét msn-ezés után ő hívott fel telefonon, alig tudtam magamról levakarni, de egy idő után nem is akartam, és én kezdeményeztem. Nagyon sokat udvarolt nekem, azt írta képzeletben megcsókol, velem táncol. Furcsának tartottam, hogy szinte teljesen átvette a férfi szerepét. Meg is beszéltünk egy találkozót július elejére, aztán amikor felhívtam már másként viselkedett, beszélt. A találkozó előtt nem válaszolt az msn-es leveleimre, és az sms-emre sem. Írtam neki egy e-mailt, hogy én nagyon megszerettem, és szeretnék még találkozni vele. Erre kaptam tőle egy levelet, miszerint már nem tud megbízni bennem, mert túl sokat látott fent a társkeresőkön, és azt hitte lett valakim helyette. Már nem akar találkozni, túl sokat csalódott, és nem is keresi már a szerelmet, majd rátalál, ha akar. Utána még néha megszólított az msn-en, de egy idő után megszűnt a címe, a telefonszáma, majd az e-mailje is. Én meg azt hiszem még egyszer nem fogok olyat találni, aki ilyen kedves hozzám. Utólag kiderült, hogy több férfival is levelezett, és ígért nekik találkozót, a találkozót előtt azonban egyre flegmább lett velük. Mi lehet mindennek az oka? Átverés lett volna az egész? Vagy csak megijedt? Egyszerűen nem a saját képét küldte el? Várom a hozzászólásokat, én a mai napig sem értem.
2009. dec. 29. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
biztos hogy csak átverés lehetett:(
2009. dec. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy vannak álruhába bújt nők és férfiak az internetes társkeresőkön, de a történet alapján elég nehéz lenne megmondani, hogy ő az volt-e. Valami azt súgja inkább, hogy egy körmömfont, rafinált nővel hozott össze a balszerencséd, aki több vasat tartott a tűzben egyszerre. Szerintem próbáld meg elfelejteni, ha egyáltalán ez lehetséges...úgy érzem beleszerettél anélkül, hogy találkoztatok volna.

Én hasonlóképpen jártam egy nővel, szintén internetes ismerkedés volt, msn és telefon is ment, aztán később kiderült, hogy férje van és egy 2 éves kisfia is, amiről elfelejtett szólni az elején... Nagyon beleszerettem, borzalmasan nehéz volt túltenni magam rajta. Aztán később találkoztam egy rendes nővel a neten, tanulva a hibából szinte azonnal találkozót kértem tőle. Kiderült, hogy nincs rejtegetni valója, tisztességes, normális nő. Október 31-e óta házasok vagyunk. :) Szóval lehet ismerkedni, de fel kell készülni rá, hogy az internet lutri, lehet szerencséd és balszerencséd is. Remélem segítettem férfitársam!

2009. dec. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szeretném én is leírni a tapasztalataimat, mert abból van bőven ezzel a témával kapcsolatban. Én is sokat csalódtam, kiderült azokról, akiket megkedveltem, hogy gyerekük volt, házasok voltak vagy csak éppen szórakozásra használtak. Nekem is volt egy olyan ismerősöm, akit így ismertem meg, sokáig leveleztünk (5 hónapig), egyszer csak eltűnt, amikor a találkozó szóba jött. Ezek az emberek mind csak szórakoznak veled, tanuld meg, hogy soha ne bánkódj miattuk, lépj túl ezen, mert mind a való életben, mind a társkeresőn rengetegszer lesz olyan, hogy azt hiszed, ő az igazi, aztán nem. De hogy ne csak a rosszat mondjam, hanem a lényeget is, megtaláltam az igazit a társkeresőn végül. Immáron 3 éve vagyunk házasok és van egy 1 éves babánk is. Ahogy mondtam, a csalók miatt ne bánkódj, próbálj meg minél előbb új ismerettségeket szerezni. Lehetőleg minél többet, mert csak akkor tudod "kiválasztani" az igazit. Én több száz emailből választottam ki anno a férjemet. Sajnos ezen a "szelektáláson" muszáj átesni, különben nem fog kiderülni, hogy ki az igazi...tehát a lényeg, hogy arra törekedj, hogy minél több embert meg tudj ismerni.
2009. dec. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És ami még nagyon fontos: találkozó minél előbb!
2009. dec. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon sokan csalnak így. Nem feltétlenül a nemükkel: hanem a családi állapottal, szándékkal, életkorral, képekkel, bármivel.


Aki TÉNYLEG társat keres, az általában nincs fönn nagyon sokáig, mert talál (kivéve engem, a fene egye meg).


Tehát a többség, aki fenn van, nem társat keres, hanem valamilyen módon szórakozni jár oda: pl. úgy, ahogy te leírtad. Meg kell találni azt a keveset, aki valóban egyedülálló, és valóban társat keres, nem balekot.

2009. dec. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy vannak fent olyanok, sőt a többség csak át akarja verni a másikat, mert könnyebb virtuálisan bosszút állni egy idegenen, minden őt ért csalódásért, mint túltennie magát rajta. Én ugyan csak egy helyen vagyok fent, és mindig őszinte voltam minden emberkével, akivel beszélgettem, sőt kettővel találkoztam is, de pont amiatt nem lett egyikkel sem folytatás, mert élőben sem hazudoztam semmi olyat, aminek ők örülhettek volna. Viszont ők a találkozó előtt igen, mert addig azt mondták nem zavarja őket, hogy van egy kisgyermekem, de élőben persze, beszélgetés alatt bevallották, hogy azt hitték hazudtam, hogy van, és csak azért találkoztak. Tehát nemcsak a nők között, hanem a férfiak között is sok az álruhás. 27L
2009. dec. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
volt egy ismerősöm akire rászállt egy transzi emiatt, úgyhogy jól vigyázz!
2009. dec. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!