Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátommal vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátommal vagyok és csak mi vagyunk ketten akkor nagyon aranyos meg érzem hogy szeret! De ha ott vannak a barátai nem is törödik velem vagyis csak keveset. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Meg ha telon beszélünk és pont ott van vmi haverja nem ugy beszél hanem úgy mint ha csak egy ismeröse lennék nem a bnöje.Ezt nehéz leírni de mindig ugy érzem ha ott vannak a barátai hogy én nem kellenék oda meg mintha nem akarná hogy én és a barátai találkozzunk..nem mindig csak legtöbbször érzem így. De néha nagyon ari akkor is ha ott vannak. Meg tudom hogy szeret mert érzem meg mondták mások is hogy nagyon szeret és én is öt, de mi a baj? szégyenlös?vagy engem szégyel?azt mondta: "dehogyis söt örülök neked". Vagy csak zavarba van vagy mi? hajj én ezt nem értem..lécci írjatok mert kicsit szomorú vagyok emiatt.Mondtam neki is és mondta h probál másként viselkedni..

Elsösorban fiuk írjanak hátha ők értik ezt. vagy ha vkivel volt ilyen vagy hasonló! előre is köszönöm=)


2008. júl. 29. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Tudod a fiukban (gondolom tizeneves) van egy adag ilyen ki vagyok en, meghogy majd megmutatom en a haveroknak h milyen meno vagyok...nem rosszindulat, de belejuk van kodolva...velem volt hasonlo eset, a baratom lany haverja elott viselkedett ugy velem...es megmondtam neki mert roppant zavart...azt modta nem akarta megbantani a csajt, mert tudja h szerelmes bele es milyen rossz szegenynek. kkor mondtam h en elhiszem, de neked elsosorban a baratod a fontos es ha nagyon komor akarok lenni akkor lesz* om a kiscsajt...hat eentul a csajjal sem voltak bonyodalmak.

a haverjai elot meg nagyon aranyos velem, persze neha neki is vannak rossz pillanatai es olykor elszalad a lo vele is, de szolok olyankor neki.

szolj te is Neki nem veheti rossz neven ha szeret:) Legy oszinte:) fel a fejjel

2008. júl. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
haahhh ismerős...:S :( vagy az h félt a haverjai elől vay nemtomS:
2008. júl. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az természetes, hogy ha mások is ott vannak, akkor nem csak rád figyel.

Simán lehet zavarban is a haverjai előtt (pl. ne lássák, milyen gyengéd hozzád, mert az nem elég macsó :P), de ha többször is találkoztok velük, akkor kialakul egy olyan viselkedés, ami mindenkinek jó.

Néha meg hagyd, hogy egyedül is találkozhasson velük, így te is megtarthatod a barátjaidat, barátnőidet.

2008. júl. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nah szóval ma beszéltem megint erről neki és pont ugyanezt mondta hogy először ez nem biztos hogy simán megy hogy gyengéd legyen velem de mondta hogy majd alakul ez hogyha már sokat találkoztunk barátaival mert akkor megszokja..

Nagyon köszönöm hogy írtatok jól esett és megnyugodtam most tiszta boldog vagyok nagyon köszönöm=))))))))))

2008. júl. 29. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!