Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A te pároddal könnyű beszélgetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A te pároddal könnyű beszélgetni?

Figyelt kérdés
az enyémmel nem. Magának való típus, amíg én napokig rágom magam és gondolkozok az élet nagy dolgain addig ő bele se gondol ilyen apró cseprő dolgokba, és ha szóba hozom őket nem is nagyon tud hozzá szólni. Általában azt mondja h ő ilyeneken nem is gondolkozott ha vmi filozófikusat kérdezek. Ha vmi konkrét baja vagy mondani valója van azt elmondja, ha nekem bajom van meghallgat, és döntéseket is mindig megbeszéli velem ha olyan volumenű a dolog. De néha mégis azt érzem h kizár, h nem osztja meg velem h miken jár az esze napközben. ÉS ha nagyon azt érzi h beszélgetni akarok, pl felhozok egy témát, h és neked a szüleid mikor kicsi voltál h neveltek tanulásra, akkor mindig leblokkol és kb fél mondatot tud kinyögni és látom h kényelmetlenül érzi magát h ilyen dolgokról kell beszélnie mert valószínűleg sose gondolta végig tudatosan a dolgokat. De engem meg úgy érdekelne és bánt h nem tudunk ilyenekről beszélgetni. Szerintetek? H lehet az ilyen emberekhez közelebb férkőzni, h többet beszélgessen velem? 25N
2014. máj. 21. 11:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Van olyan téma, amiről nehéz vele beszélni, de összességében lehet.

Igaz, mi nem a saját anyanyelvünkön beszélünk egymással, így nem is tudjuk olyan árnyaltan kifejezni magunkat.

2014. máj. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mi sem a saját anyanyelvünkön beszélünk egymással. De én ezt sosem éreztem hátránynak ha vki el akar mondani valamit el tud.
2014. máj. 21. 11:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Sehogy! Ő ilyen. Próbáld meg elfogadni. Nem mindenki dumagép, van aki nem tud beszélgetni (még akár hétköznapi dolgokról sem, nemhogy az élet nagy dolgairól). Amúgy én pl. vitás helyzeteket nem tudok megoldani. Nálam az működik, ha leírom a problémám annak, akivel vitám van és írásban beszéljük meg. Mindenki más, ezt fogadd el. Gondolom nem volt dumagép a kapcsolat elején sem.
2014. máj. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Szóval lemaradt egy szó: vitás helyzeteket nem tudok megoldani SZÓBAN.
2014. máj. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igyekszem elfogadni, és tudatosítani magamban h ez nem ellenem irányul. Remélem h később se lesznek ebből komoly gondjaink és működni fog a kapcsolat ennek a különbözőségnek az ellenére is
2014. máj. 21. 11:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Az enyémnek be nem áll a szája, de hát pont ezért szerettem meg :) mi ilyen egyfolytában csacsogó pár vagyunk, ez van. Van akinek nem tetszik.
2014. máj. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

igen, mindig, mindenről

semmi sem ciki, kínos, stb.

ha nem lehetne vele akármiről beszélgetni, nem is lennék vele

2014. máj. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Blade Bone ***** válasza:
én csókolózni jobban szeretek vele. :) am meg csak akkor nem tudunk beszélni, ha megbánt.
2014. máj. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem működne ez a kapcsolat. Fontos, hogy tudjak beszélgetni a párommal bármiről, bármikor. Szerencsére ő is ilyen lányt keres.


Volt olyan barátom, akivel nem tudtam és nem is működött hosszútávon.


A kérdés, hogy te mennyire vagy meg enélkül, tovább tudsz e lépni ezen...ugyanis ő ezen sohasem fog változtatni. Nem tud változtatni.

2014. máj. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!