Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ti meddig maradnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti meddig maradnátok a kapcsolatban, ha már nem vagytok olyan szerelmesek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy együtt éltek, és egyenlőre nincs kinézve másik nő.

A barátnőtökkel minden rendben, mind a konyhában, mind az ágyban megállja a helyét, jól kijöttök a hétköznapokban is.

Fiatalka, a húszas évei elején jár, csinoska is. Ő az érzelmi változásotokból egyenlőre semmit nem érzékel.


Maradnátok vele akkor is, ha már nem vagytok szerelmesek, vagy inkább kilépnétek, mielőtt felmerül a házasság/gyerek gondolata.


Főként 25-30 év körüli férfiak véleménye érdekel.

Mit tennél és miért?


Köszönöm :)


2014. máj. 21. 20:40
1 2
 11/12 BlackSword ***** válasza:

Köszönöm mindkét hozzászólásodat kedves kevésbé jól nevelt "barátom"... Látom neked nem volt gyerekszobád, és nyílvánvalóan hiányzik az alapozás... Na mindegy...


Először is nem savanyú a szőlő, mert -képzeld- én is harmónikus párkapcsolatban élek... De nem vagyunk egyformák, mint ahogy általában nincs két egyforma ember a világon, így párom és köztem is van néha némi nézeteltérés... Tudod ez teljesen természetes dolog, ha két ember együtt él...


De nekem van is egy olyan érzésem, hogy a Te házasságod is csak a fantáziavilágodban létezik... Egy kedves ismerősöm tanárom mesélte, hogy a boldog párkapcsolat titka nem az, hogy nem veszekedtek, hanem az hogy a veszekedés egymásért van, és nem egymás ellen... Mondjuk ők sem veszekedtek minden nap, de szökőévente egyszer igen...


És egy jó tanács: ha valaki mindenben egyetért veled, az le se sz@rja, hogy mit mondasz...

2014. máj. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Milyen két válasz? A 10es, 71%-os válasz az enyém. Na mind1.


Nincsen semmi gond az alapozással. Mindössze arról van szó, hogy utálom amikor valaki beleköt a másik emberbe anélkül, hogy belelátna a házasságába, párkapcsolatába.


Én szerelmesnek érzem magam és szerelmesnek mondom magam. Engedtessék már meg, hogy kötözködés nélkül véleményt nyilvánítsak, egy erre kialakított oldalon...


Én készséggel elhiszem hogy van nőd, ha te mondod... biztos úgy van, és néha veszekedve de együtt vagytok és ez nagyon természetes számodra...


De vannak olyan kapcsolatok is, mint az enyém, ahol egyszerűen nincs veszekedés, mert ha bármi van, mi beszélgetni szoktunk, és együtt megoldásra jutunk. De gondolom ez azért olyan hihetetlen számodra mert ti csak veszekedéssel tudjátok megoldani a gondjaitokat.


El kéne fogadni, hogy nem minden olyan amilyennek te elképzeled... a te kapcsolatodon kívül van másfajta is. Attól hogy te ezt így meg úgy nem hiszed, még létezik...

2014. máj. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!