Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobb lenne bunkónak lenni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb lenne bunkónak lenni egy kapcsolatban? L/21

Figyelt kérdés
Eddig a kedvesség és a megértés nem igazán jött be. Észrevettem hogy azoknak a lányoknak akik sz@rnak a pasijukra és meg is csalják azokat a pasik jobban megbecsülik.
2014. máj. 23. 12:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem jobb. Rossz pasikat fogtál ki.

20L

2014. máj. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

hát én pont ezért fogom dobni a csajomat :D


hülye vagy ha ezt csinálod

a kommunikáció a lényeg!!!

2014. máj. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Te bunkó tudnál lenni azzal az emberrel, akit _elvileg_ szeretsz?


Ha a szeretet nem működik, akkor tovább kell lépni, nem pedig egy xar kapcsolatban kínozni egymást.

2014. máj. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ha gondolod írj privit aztán kicsit beszélhetünk erről
2014. máj. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:

"Észrevettem hogy azoknak a lányoknak akik sz@rnak a pasijukra és meg is csalják azokat a pasik jobban megbecsülik."


Szerintem inkább csak dugásra tartják őket.Szerintem nem sokat ér az a kapcsolat,ahol csak az egyik fél érdeklődik a másik iránt.

2014. máj. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azért mert volt 3 bunkó pasid, azért a következő rendes bűnhődjön? Amúgy a baj az, hogy mindenki egy típust hajt:)
2014. máj. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez téves.Őszinteséggel,türelemmel,megértéssel többre mész.Azért a pasiknak is lelkük van!Emberek ők is,csak lehet nem jó mintát hoztak magukkal!Szeretettel nevelni lehet őket is.Te meg ne sűllyedj az alja szintre!Hidd el nem érdemes!
2014. máj. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Honnan veszed hogy 3 pasim volt? Ide nem irtam le. Szerintem meg jobb hogy ha egy pasi jobban szeret egy nőt.
2014. máj. 23. 13:01
 9/13 Froncsi ***** válasza:

Rossz pasikat fogtál ki.

Az olyan lányokat pedig nem megbecsülik a párjuk, hanem csak addig tartják szexpartnernek, ameddig nem találnak maguknak egy normális lányt.

Ne vedd támadásnak, de 21 évesen ilyen butaságot beszélni? Jól csináltad, kedvesség és megértés kell. Csak a pasik voltak selejtek

2014. máj. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha két közel azonos érzelm affinitású, lelkületű ember lép kapcsolatba, akkor ott erre nincs szükség. Ahol az egyik kevésbé szeret, mások az elképzelései, az kevesebbet ad bele. Ilyen emberrel nem érdemes kapcsolatban maradni.
2014. máj. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!