Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm el akar hagyni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm el akar hagyni. Mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 6 hónapja vagyunk együtt és nagyon sokat bántottam szavakkal és már nem érez irántam olyan szeretetet pedig én nagyon szeretem és azt mondta lát változást de nem tudja elfelejteni amit tettem és lehet szakítani akar velem :(( meg ő szeret szingli lenni vagyis ha nincs korlátozva,én meg próbálom nem korlátozni alig beszélünk meg minden barátkozhat fiúkkal stb,. de én iszonyatosan szeretem és szeretném rendbe hozni ezt a kapcsolatot. lehetséges?
2014. máj. 23. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha ő nem akar veled lenni azt nem tudod megakadályozni.
2014. máj. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ezt elbas..tad kisapám :D

Ha tapló vagy akkor most nem síránkozz,megérdemled.


Keress mást és azzal már bánj rendesen,ebből meg tanultál akkor.

2014. máj. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nem
2014. máj. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hagyd békén. Ezt teheted.
2014. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Növessz tököt, és ne erőltess egy olyan kapcsolatot, amiben a másik fél "szeret szingli lenni".
2014. máj. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De azt mondja hogy hihetetlenül szeret csak nem úgy ahogy régen és ha elképzeli az álom pasiját az én vagyok (a bántásaimat leszámítva) de azt szokta mondani hogy ő nem szeret csak szerelmes, és én mindent megteszek hogy rendbejöjjön a kapcsolatunk mert tényleg hihetetlenül szeretem, de az igazi probléma az hogy ő szeret szingli lenni és csinálni amit akar és azt mondogatja hogy ha szakítana velem akkor nem azért tenné mert ő mást akar mert nem találna nálam jobbat hanem mert szabad akar lenni de egyben velem is akar lenni. ez ilyen se veled se nélküled kapcsolat, lehet ebből még normális kapcsolat? de ahogy közeleg a nyár és fog találkozni a messzi ilyen barátaival hogy azok is szabadok szeretnek lenni azóta ilyen :((
2014. máj. 23. 14:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Amikor ott volt neked csak megbántottad, most meg sírsz mint egy kisgyerek mert elakar hagyni. Megérdemled, tanuld meg hogy a nőket nem lehet csak úgy sértegetni, neked se esne jól ha ő mondaná azt amit te neki. Fogadd el egyedül akar lenni.
2014. máj. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és tudom hogy megérdemlem, de változtam és ezt ő is belátta de azt mondja soha nem felejti el és még ad időt ennek a kapcsolatnak és én mindent megteszek hogy rendbe jöjjön meg igazából más problémák is vannak sok teher van rajta az anyukája kiment külföldre és az apja meg agyon basztatja és én mindenben támogatom és mellette vagyok és segítek neki de ez a tudat megöl hogy bármikor elhagyhat :(( én egy valamit tudok hogy küzdeni fogok érte, csak arra voltam kíváncsi hogy van valamennyi esély hogy minden jólegyen?
2014. máj. 23. 14:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezt mondta, hogy szeret szingli lenni. Talán azért, mert nem akarta úgy fogalmazni, hogy szereti, ha nem alázzák meg szavakkal, és utálja ezt a kettős érzést, hogy szeret is téged, viszont nem tud többé úgy tekinteni rád, mint élete szerelmére, mert eljátszottad a bizalmát egy életre. Ezt visszanyerni sosem fogod. Ne csodálkozz, hogy következménye lett a tettednek. Ne akard visszatartani, ha jót akarsz neki, mert nem fogsz a bizalmába férkőzni többé. ez a szingli dolog meg... Rájött, hogy b.sszus valóban jobb szinglinek lenni, mint olyannal, aki bánt. Ha egyedül van, nem bántod, ennyi.
2014. máj. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
legyetek nyitott kapcsolatban
2014. máj. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!