Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek komolyan gondolja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
Két éve lakom a jelenlegi lakóhelyemen, azota ismerek egy srácot, kutyasétáltatás közben sokszor összetalálkoztunk de ennyi,dumáltunk,nem foglalkoztam vele sose mint lehetséges partnerrel. Nekem most ért véget 3 honapja egy négy éves kapcsolatom. Kb egy hónapja figyeltem fel rá, valami elkezdödött,elöször csak mindig többet találkoztunk oda kint, beszélgettünk. Aztán kiderült ő masször és csontkovács, mivel fáj a derekam mondta menjek fel hozzá, ekkor én már tudtam hogy nem közömbös. Felmentem rendbe tette a hátamat, de ennyi, és ez ismétlödött minden héten,mert ugye kezelésre vissza kell járni. Közben oda kint is összetalálkoztunk idönként. Fészen is beszéltünk főleg ott utalgatott rá hogy tetszem neki és szeretne valamit,aztán egyik ilyen kezelés alkalmával összejöttünk,csókon kivül más nem volt. Másnap elmondta hogy neki valójában van egy 4,5 éves távkapcsolata, egy honapban kétszer találkoznak. Tudja hogy ez nem jo,meg sokan mondják is neki. Mondtam neki én nem fogom sürgetni,nyaggatni vele h azonnal hagyja ott,ezt nem várom el két napos kapcsolat után. Közben jött a hétvége amikor itt volt nála a csaj,megbeszéltünk hétfőn találkozunk ha elment. Azota is szinte mindennap találkozunk,keres, érdeklődik,áthivott vacsorázni, együtt megyünk a kutyákkal sétálni. Viszont kicsit bizonytalan vagyok,hogy mennyire gondolja ezt komolyan, van e értelme. A csajjal nem akarom nyaggatni egyenlöre,nem kérdezek most felőle,van ideje eldönteni mit akar. Egyenlőre a szüleinek sem mutatott még be,és ma megy kerti buliba de nem hivott, nem is problémázok ezen, nyugodtan menjen ha akar. Szerintetek van esély rá hogy komolyan gondolja? Egyébként én 29 vagyok ő pedig 39 éves, sok a közös bennünk, érdeklődési kör stb. Nagyon figyelmes,nagyon kedves.
2014. máj. 23. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy komolyan gondolja, de addig ne nagyon éld bele magad míg ott a másik nő.
2014. máj. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem hagynám magam az orromnál fogva vezetni. Ilyen nincs, hogy valaki egyszerre 2 nőbe szerelmes. Én megmondanám neki, hogy döntse el, hogy mit akar.
2014. máj. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az elején tisztáztam vele hogy döntse el mit akar, én komoly kapcsolatot akarok,nem szorakozni és azt sem szeretném ha szorakoznának velem. Ha én kellek zavarja el azt a nőt,ha nem kellek akkor bele se bonyolódjunk. Tudom hogy a férfiak nehezen döntenek,meg idő kell, ezért nem is faggatom egyenlőre, hagyok neki egy kis idöt a döntésre. De lassan rá fogok kérdezni hogy valojában mit akar.
2014. máj. 23. 14:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem így van, nem kell sok idő. Egy tizenéves srácnak talán igen, ha vacilál a csajok közt.. de egy felnőtt embert, ha még nem döntött, nem vennék komolyan, menjen minél messzebbre!
2014. máj. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igazad van, este találkozunk rá fogok kérdezni, mennyire gondolja komolyan ezt az egészet, vagy hogy mit akar.
2014. máj. 23. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!