Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtanulni ismét bízni?

Figyelt kérdés
A párommal jelenleg 4 hónapja vagyunk együtt, eddig minden tökéletesen ment. Nagyon boldogok vagyunk most is és számíthatunk egymásra. Tudjuk egymás facebook jelszavát, ami részemről eddig csak problémát szült. Én az övébe nem nagyon léptem be régen egyáltalán nem, mostanában egyszer-kétszer. És hát olvastam érdekes dolgokat. A legdurvább: 2 hónapja volt egy buli egy haverjánál, elég sokan voltunk ő eléggé berugott..persze mindenki. láttam hogy nagyon jol elvan az egyik lánnyal de nem akartam féltékenykedni mindenért..nem feltételeztem rosszat. Utána kiderült, hogy ezzel a lánnyal csokoloztak, de csak egyik nap láttam meg a facebookján. Eléggé ideges lettem...az fel se merült hogy szakitsak, az bánt, hogy el sem mondta és ugy tesz mintha semmi se történt volna...próbáltam rávezetni hogy mondja el de nem ment. Remélem hogy többet ilyet nem tenne, tudom hogy nagyon szeret, de a bizalom az a 100%-os nem lesz egy jó ideig. Mit kéne csinálnom??
2014. máj. 23. 21:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kihajitani a francba, menjen a lotyojàhoz. Mi van, ma mindenki megcsal mindenkit?
2014. máj. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem a lotyója. Ez egyszeri eset volt azóta tuti hogy nem történt meg azzal a lánnyal nem is beszél csak buliba, de ott se nagyon. Nem fogom ezért kidobni...
2014. máj. 23. 21:58
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

2 hónapig bírta csak, hogy ne kacsintson félre?

Gyenge kezdés...

2014. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De nagyon erős a kapcsolatunk, nem hiszem hogy mégegyszer megtenné. A kérdés csak annyi, hogy tegyem tul magam teljesen a dolgon? félig meddig megy már de teljesen..nem tudom mikor fog
2014. máj. 23. 22:00
 5/14 anonim ***** válasza:

Akkor idegeskedj majd minden alkalommal, mikor buliban van, vagy iszik.

Sajnos az olyan lányok, mint te, menthetetlenek. Ha ezren is írjuk, hogy dobd ki, te akkor is mellette maradsz.


5 év múlva majd arról írsz, hogy terhes vagy, és ő mással fekszik össze.

2014. máj. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

szerintem ez kamukérdés. senki sem ennyire hülye, illetve van, aki ennyire hülye, de az szégyelli magát. :D


Tudod, mit? inkább attól féljél, hogy amikor majd szétcsal, és mégis ő dob ki, hogy fogsz tudni még az emberekben VALAHA, nem az, hogy benne megint...

2014. máj. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szoktam inni és tivornyázni!

Ha a palid szeret akkor még részegen sem megy félre!

Az egy rossz kifogás ha valaki ezt a piára fogja...Ha azt mondja hogy olyat cuccozott hogy önkívületi állapotban volt azt jobban elhiszem ,,,,esetleg az ex az ami meghozza a kedved ahhoz hogy mindenkit szeressünk :)

Én a helyedben fognám az egyik barátod vagy barátnőd és rá állítanám az ügyre...Azaz valahogy meg kell keresni a csajt,és kikérdezni!De az volna az igazi ha valahogy összetudnál vele ismerkedni és meghívnád magadhoz kávézni vagy stb... Na jó ezek xar ötletek! a legtöbb amit megtehetsz hogy leülsz a pároddal és megbeszéled ezt vele,és valószínűleg kiadod az útját! És Te meg ne keseredj el ,biztos találsz magadnak másik palit,valaki olyat akit meg is érdemelsz!

2014. máj. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A részegség semmire nem mentség! Vagy ezért születik a legtöbb ember augusztus végén? :D (Szilveszteri bulik)

Na de komolyan, ez semmire nem mentség. Olcsó kifogás a piára kenni. Itt valami nem kóser veletek :(

2014. máj. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Roh@adt fasz@buk velem is kiba@ott.
2014. máj. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
a bízást ne olyanon gyakorold, aki már becsapott.
2014. máj. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!