Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtanulni ismét bízni?

Figyelt kérdés
A párommal jelenleg 4 hónapja vagyunk együtt, eddig minden tökéletesen ment. Nagyon boldogok vagyunk most is és számíthatunk egymásra. Tudjuk egymás facebook jelszavát, ami részemről eddig csak problémát szült. Én az övébe nem nagyon léptem be régen egyáltalán nem, mostanában egyszer-kétszer. És hát olvastam érdekes dolgokat. A legdurvább: 2 hónapja volt egy buli egy haverjánál, elég sokan voltunk ő eléggé berugott..persze mindenki. láttam hogy nagyon jol elvan az egyik lánnyal de nem akartam féltékenykedni mindenért..nem feltételeztem rosszat. Utána kiderült, hogy ezzel a lánnyal csokoloztak, de csak egyik nap láttam meg a facebookján. Eléggé ideges lettem...az fel se merült hogy szakitsak, az bánt, hogy el sem mondta és ugy tesz mintha semmi se történt volna...próbáltam rávezetni hogy mondja el de nem ment. Remélem hogy többet ilyet nem tenne, tudom hogy nagyon szeret, de a bizalom az a 100%-os nem lesz egy jó ideig. Mit kéne csinálnom??
2014. máj. 23. 21:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hogy hogyan tudnál újra bízni?

Erre csak egy megoldás van és az az agymosás!

A bizalom nem olyan amit csak úgy visszakaphatsz!

Esetleg ha gondolod csináltass vele egy tesztet! Mármint egy olyan tesztet hogy egy barátnődet ráállítod az egyik buliban hogy csábítsa el(akit még nem ismer),és akkor vagy sikerül neki vagy nem ha nem sikerül akkor nyugodtabban aludhatsz.De szólok hogy az ilyen meglepik nem szoktak jól végződni!

De ha gondolod azt is megcsinálhatod hogy megkérdezed tőle hogy megcsalt e valakivel amióta együtt vagytok.És megnézheted hogy hogyan tud majd a szemedbe hazudni!Vagy elmondja az igazat és megbeszélitek!

Én nagy gazember voltam legény koromban,Én össze vissza csajoztam,de Én legalább mindent elmondtam!Ezt szerencsére már kinőttem,már nem szenvedek gerincproblémákkal!

2014. máj. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Dávid,aki nem Dávid ***** válasza:

Az előttem szólóknak igaza van.Egy 4 hónapos kapcsolat még elég friss és tombolniuk kellene az érzelmeknek,ahelyett,hogy mondjuk mással smárol.

Lehet hivatkozni arra,hogy részeg volt,de szerintem,aki nem képes részegen olyan mértékű önkontrollra,hogy ne csalja meg a párját,az inkább ne igyon.

Én kevesebbért is dobtam már valakit.

2014. máj. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
jaa, hàt akkor maradj vele. de ne sirj!! Türd el! ej, te nö!
2014. máj. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szemekbe zárt titok, ezt az augusztusi dolgot számold újra!
2014. máj. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!