Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így akart lekoptatni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel május május elején ismerkedtem meg egy szórakozó helyen. Jól éreztük magunkat, elkérte a számomat és másnap fel is hívott. Megbeszéltük, hogy újra találkozunk egy hét múlva (másik városba járok tanulok így nekem csak a hétvége jöhetett szóba) aztán az a hétvége neki mégse lett jó, de többször is felhívott a héten és mindig legalább egy órát beszéltünk telefonon. Aztán két hét múlva találkoztunk. Egy barátnőm jött hozzám és együtt mentünk bulizni. Végig nagyon aranyos volt és megbeszéltük, hogy másnap is találkozunk. Erre a következő nap felhívott, hogy ne haragudjak, de ő nem rég szakított a barátnőjével és elég sokáig voltak együtt és nem szeretne csak azért belemenni egy újabb kapcsolatba, hogy őt elfelejtse. Ezt teljesen megértem, mert én is voltam már hasonló helyzetben és jól esett, hogy olyan őszintén elmondta. De aztán azt mondta, hogy szívesen találkozna még velem és meg is kérdezte, hogy jó e nekem a jövőhét és el is mondta, hogy hova mennénk. Azt mondta, hogy nagyon szívesen találkozna még velem, de most "rendet kell raknia a fejében". Ezt vasárnap beszéltük és azóta egyszer sem hívott fel és nem is írt. Ha nem akar velem már találkozni akkor mért mondta hogy szeretne, vagy mért nem hív? Én nagyon szeretném még látni.

2014. máj. 23. 22:38
 1/1 Fish1 ***** válasza:
Ezt nem kell túlkombinálni. Az van, amit mondott. Ha sürgeted, azzal az ellenkezőjét éred el. Itt majd eldől, hogy mennyire megbízható és hogy mennyire akar találkozni még veled. Várd meg, amíg keres.
2014. máj. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!