Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok embernek (fiatalabbaknak)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok embernek (fiatalabbaknak) miért olyan fontos hogy legyen barátjuk/barátnőjük?

Figyelt kérdés
Csak nekem nem fontos? Sokaknak akiket látok az utcán, olyan párjuk van hogy nekem még akkor sem kellenének hogyha nem lenne más nő a földön. Mintha muszáj lenne párkapcsolatban élniük... Én így is jól érzem magam, pedig már nagyon régóta nincs barátnőm. (Természetesen szoktam lányokkal lenni, tehát a szexuális étvágyam ki van elégítve.) 22F
2014. máj. 24. 09:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nekem se fontos, de nem járok össze minden sarkon a lányokkal (nem mintha annyira kapós lennék HAHA..) nekem fontos hogy legyen valami összekötő érzelem, ne pedig egy szimpla idegennek érezzem (ez esetben fölösleges lenne végigfutni a dumálgatós köröket is, fa.szt elő punc.iba be és máris mehet a numera, nem?)
2014. máj. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
12%
a kérdező bizonyára valami prosti kölyke állami gondozott akinek nincsenek is szülei, soha senki nem szerette csak etették mint a malacot
2014. máj. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Vajon anyukád mennyit kapott attól a lúzer kóbor kantól aki belé rakott?
2014. máj. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ha ki vagy elegitve, ne panaszkodj azokra, akiknek lelki szükségleteik is vannak. :)
2014. máj. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor érezzem magam rosszul, hogy nem a pinám irányít és fontosabb a számomra, hogy lelkileg legyek úgymond kielégítve? Mert akkor bocs, nem.
2014. máj. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
ismerek több olyan fiút akik nem törekszenek tartós kapcsolatra 22 évesen, szóval más mint a lányoknál
2014. máj. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
ők a sérültek. menőnek látszanak, mert betegek, gátlástalanok
2014. máj. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"mert szükségük van egy stabil pontra az életben"


Pont a párkapcsolat az, ami a leginstabilabb pont ez ember életében!

2014. máj. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Neked barátom lehet hogy szar kapcsolataid voltak akkor ezek szerint. De alapból egy párkapcsolat igenis arra szolgál hogy legyen melletted egy ember akire számíthatsz minden téren.

Nem egy hisztis tini p*csát kell összeszedni aki csak generálja a gondokat és soha semmi nem jó neki. Én itt kettő értelmes, tapasztalt, felnőtt ember kapcsolatára gondolok, ami igenis elég erős támasz tud lenni.


És a mai elcseszett világban az lenne a legbizonytalanabb pont egy ember életében??? Amikor egyik pillanatról a másikra bármikor kirúghatnak indoklás nélkül, leépíthetnek, duplázzák a lakáshiteled, és mindenki ott ver át meg húz le pénzel ahol tud?? Én nem osztom a véleményed.

2014. máj. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Sok érdekes válasz érkezett, mindegyiket végigolvastam. Nem vagyok lelkileg sérült, és az eddigi kapcsolataim többsége jó volt, megvolt a kölcsönös vonzalom mind testileg, mind érzelmileg. És nem csak 2-4 hónapig voltam együtt ezekkel a lányokkal hanem sokkal tovább. Ezen kívül nem olyan vagyok hogy csak azt mondom a lánynak hogy: "bugyit le, vetkőzz!". Nem bújok ágyba akárkivel, és még csak egy tucat lányt sem fektettem le életemben. Azonban megtanultam, hogy az életben egy párkapcsolat nem biztos pont. Az egyetlen biztos pont az saját magad vagy. Ha akarsz valamit az életben, azért neked kell megküzdened, nem másokra kell támaszkodni.
2014. máj. 24. 19:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!