Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet egy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet egy kapcsolat a régi?

Figyelt kérdés
1 éve szakítottunk a barátommal,aki mellesleg az első szerelmem volt(én is neki).Másfél évet voltunk együtt.Elég csúnyán ért véget,tulajdonképpen ő akart szakítani,mert sokat veszekedtünk.Azóta nem találtam senkit akivel boldog lehettem volna.Még mindig ő hiányzik.Két napja megtudtam,hogy ez vele is így van.Az egyik közös ismerősünknek írt,hogy szeretné velem újra kezdeni,de még át kell gondolja stb. Én is nagyon szeretném vele újra,de félek,hogy nem fog már működni.Egyre jobban érzem,hogy akarom őt ,még sem vagyok biztos benne,hogy jó ötlet.
2014. máj. 24. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit veszítetek, ha megpróbáljátok? Rajta!
2014. máj. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
próbáljátok meg :) velem is ugyan ez volt ,azóta is jól megvagyunk !
2014. máj. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!