Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 éves férfi lehet őszintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves férfi lehet őszintén (nem pedo) szerelmes egy majdnem 14 éves lányba?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy nem ismerik egymást, épphogy köszönőviszonyban vannak. A férfi érett, a lány érett. Hasonló érdeklődési kör. Talán a mentalitás is hasonló.

Érett alatt azt kell érteni, hogy fontosabb dolgok érdeklik a lányt, mint a korosztályában az átlag embereket.

Arra lennék kíváncsi, hogy léteznek-e ilyen emberek a mai világban, és, ha igen, lehetséges-e, hogy köztük kialakuljon egy komoly kapcsolat.



2014. máj. 24. 23:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
18%

nekem is tetszik most egy 14 éves, aszem összejönnék vele, de inkább lehetne vmi idősebb csakhogy az nincs. AKi tetszik az vagy foglalt vagy szarik rám szexuális szinten. maradnak a kislányok :D majd később lesz idősebb is, no para, nem bonyolítom túl

F20

2014. máj. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
73%
Én 14 voltam amikor megismertem a jelenlegi páromat,de 1hónapra ra töltöttem a 15-t. :) és most 18 vagyok ő meg24 és egy pár vagyunk,pedig tényleg sok mindennen át kellett mennünk. Nálunk működött.
2014. máj. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek, további szép jövőt! :)
2014. máj. 27. 17:55
 14/16 anonim ***** válasza:
Lehet esélye, de a lány fiatal ahoz, hogy elkötelezhetné magát vagyis csak kaland lehet belőle komoly párkapcsolat nevén. A szerelem nem fűzhető korhoz, de a kor gondokat tudnak okozni néha.
2014. jún. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nagyon remélem ,hogy lehetséges mert nem olyan régóta eléggé bejön egy 20 éves srác.Szeretnék vele összejönni...Először flörtöltünk is beszélgettünk aztán megkérdezte a korom utána meg úgy viselkedett mintha semmi sem történt volna:c Én azért még reménykedek hogy átgondolja és akár még össze is jöhetünk. (hamarosan 14 éves leszek)
2014. jún. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15 ugyan már :S
2014. júl. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!